Úterý 28. března 2023
Svátek slaví Soňa, zítra Taťána
Oblačno, sněžení 4°C

Čekám tvoje dítě! křičela těhotná Romana, kterou měl přítel vyhodit z 10. patra

Autor: shp - 
6. února 2015
20:54

Drsná hádka v Karviné skončila smrtí mladé ženy a jejího nenarozeného chlapečka. Podle svědků se teprve čtyřiadvacetiletá Romana pohádala se svým přítelem Martinem. Ten ji měl vyhodit z okna a poté několik okamžiků ještě držet za ruku, než ji pustil vstříc smrti. „Čekám tvoje miminko,“ křičela na něj a prosila o život svůj i dítěte. Marně, podle svědků ji opilý shodil z balkonu záměrně.

Zabil ji schválně, shodují se místní z karvinského sídliště, kteří byli svědky děsivé hádky. Jejich vztah rozhodně nebyl harmonický. Často se podle sousedů hádali. A hádka ji také stála život.

Konflikt propukl na domácí veselici, které se zúčastnil i její kamarád, podle některých zdrojů dokonce expřítel. „Oni oslavovali nějaké narozeniny a začali se hádat... A Romča se chtěla zastat svého kamaráda a Martin, její přítel, ji shodil z okna,“ řekla nejlepší kamarádka Romany TV Nova.

Romana se pak chytila Martina za ruku a prosila ho o záchranu. „Křičela na něj, ať ji vytáhne, že to není sranda. Křičela na něj, ať ji vyzvedne, že čeká jeho miminko,“ dodala další svědkyně, se kterou mluvila TV Prima. Podle ní Romanu její přítel před upuštěním z 10. patra dokonce rozhoupal.

Romana pak dopadla tvrdě na zem. „Čekali jsme na sanitku asi půl hodiny. On se na ni celou dobu díval z okna,“ prohlásila svědkyně Novy. Přítele konfrontovala sousedka. „Zazvonila jsem na něj, řekla jsem mu, že má manželku mrtvou a on na to nic. Jako by si z toho nic nedělal,“ prohlásila.

Policie k celému případu zarytě mlčí. Nikdo podle ní nebyl zatčen. Podle sousedů si ale strážci zákona opilého muže odvezli. Je možné, že strávil noc na záchytce.

Romana prožila smutný život. V roce 2010 se jí narodil syn, kterého má s expřítelem. Podle známých se však často hádali. Romana se dokonce pokusila o sebevraždu. Skočila na dráty vysokého napětí.

Utrpěla popáleniny na 17 % těla, levou ruku jí dokonce museli doktoři amputovat. Od té doby nosila protézu z plastu, která zakrývala pahýl. Teď už ji žádné strasti nečekají, ale ani radost. Tak moc se přitom těšila na miminko...

pozorovatel2013 ( 29. března 2015 18:11 )

víte co vy zloboty? zabijte všechny do jednoho kdo vám vadí.

pozorovatel2013 ( 29. března 2015 18:08 )

mám jednu ruku dlouhou

univerzalnizena ( 7. února 2015 14:44 )

univerzalnizena ( 7. února 2015 14:44 )

fantom88 ji se to do tej doby libilo nez vzlitla

playoff ( 7. února 2015 13:05 )

A zase ta naše-Karviná-...Ožran vyhodil svoji ../budu slušná/z okna..Ona si pozvala ex na párty..Děcko v domově.. Debílek z Hyundai odjede na dovču do Egypta s rodinou..Oni se "otráví",on dává rozhovory...Karviná,Orlová,Frýdek Místek....zajebané,havířské,ožranské města...a ženské totální píče...

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání