Porodila dítě do kalhot a pak ho nechala umrznout v trávě: Otec chce miliony odškodného!

Autor: dce - 
29. října 2014
12:52

Krkavčích matek, které zcela vědomě a bez výčitek svědomí, zabijí své dítě jako by přibývalo. Dnes u soudu v Ostravě stanula jedna z nich - své dítě porodila v autobuse a venku ho pak prostě položila na zem, kde dítě zemřelo na podchlazení.

Kateřina V. dítě začala rodit po cestě autobusem do práce.  Dítě porodila do kalhot jakoby nic. V celém autobuse si toho nikdo nevšiml. „Začala jsem mít křeče a bolesti. Myslela jsem si, že se mi chce na velkou. Pak jsem si začala uvědomovat, že rodím. Cítila jsem, jak šlo dítě ven. To bylo asi tři minuty před konečnou zastávkou. Miminko jsem měla mezi nohama v kalhotách," uvedla Kateřina V. v protokolu. U soudu odmítala vypovídat.

"Nikdo v autobuse si ničeho nevšiml. Vystoupila jsem. Nevěděla jsem, co mám dělat. Položila jsem ho nahé na trávník a utrhla jsem pupeční šňůru. Nevím, jestli dítě plakalo nebo dýchalo. Jestli bylo živé, jsem nezjišťovala. Pak jsem šla do práce," prohlásila Kateřina V. Placentu pak žena ještě během šichty v práci porodila do záchodu. 

Dítě, které v zimě odložila do trávy, zemřelo během pár desítek minut - venku byla totiž teplota na nule. Krkavčí matka porodila již dříve dvě děti, obě dala do ústavu. A ani potřetí nechtěla být matkou. Za odpornou vraždu jí však hrozí patnáct až dvacet let nebo dokonce výjimečný trest!

Otec dítěte, Robert Č., s ženou žil dva roky, ale o těhotenství nevěděl. Podle vlastních slov pobyl už malomyslný Robert nějakou dobu ve vězení: "Když mě pustili, chtěla se ke mně po nějaké době vrátit. Je to odmítl, ale vyspali jsme se spolu. Tak otěhotněla, což jsem netušil. Potom jsme se už neviděli. Kdyby mi něco řekla, pomohl bych jí, o dítě bych se postaral. Ona ho místo toho zabila. Je mi to moc líto, přišel jsem o syna," řekl muž podle serveru denik.cz u soudu. "Zabila mi děcko. Nejsem schopen to teď vyčíslit, tak třeba žádám deset milionů korun," dodal.

Kateřina V. o těhotenství navíc věděla. Prvních příznaků si všimla poměrně brzy, návštěvu lékaře ale hodila za hlavu. Později se dítě v její děloze začalo projevovat jednoznačně, žena se ovšem ani nadále nestarala.

vykutalena.vdova ( 30. října 2014 07:35 )

Hm..tak to bych chtěla zažít, porodit v autobuse a potom v pohodě vystoupit. Že zrovna tyhle špíny mají tak lehký porody....jako potkani ...

zelena.karkulka ( 29. října 2014 23:01 )

Od koho ten otec jako chce ty miliony???Od té ludry???

vasco ( 29. října 2014 21:29 )

aaáá-ten "tatík"poškozený vysoudí to iks milionové odškodné......

zkratik ( 29. října 2014 21:24 )

primitivní už je jen tím,že se vyspala s kriminálníkem Robertem Čonkou,kterej je pro rodinu

vasco ( 29. října 2014 21:18 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud