Porodila a ubodala své dítě?! Policie zadržela krkavčí matku z Krnova!

Autor: ljš, ČTK - 
8. srpna 2014
09:25

S poporodním krvácením ji převezli do nemocnice a odtud rovnou na policejní stanici. Devětadvacetiletá žena z Krnova je podezřelá, že své novorozené miminko ubodala a pak zastlala do peřin.

"Policie zdržela devětadvacetiletou ženu kvůli násilné smrti jejího novorozeného dítěte," řekl dnes moravskoslezský policejní mluvčí Petr Svoboda. Žena musela ve čtvrtek po domácím porodu do nemocnice v Krnově, protože silně krvácela. Policisté později v bytě našli mrtvou novorozenou holčičku a přivolaný lékař vyslovil podezření na násilnou smrt.

"Došlo k násilné smrti novorozence. V souvislosti s tímto skutkem jsme zadrželi matku dítěte. Další informace budeme sdělovat průběžně po provedených dílčích úkonech," řekl Svoboda. Žena dál zůstává v krnovské nemocnici, ale je pod dozorem policie.

Mluvčí moravskoslezských záchranářů Lukáš Humpl řekl, že nejprve v krnovském bytě posádka sanitky ošetřovala silně krvácející ženu. "Žena posádce řekla, že její obtíže nastaly v raném stádiu těhotenství," uvedl Humpl. Po převozu do krnovské nemocnice lékaři ale zjistili, že jde o následek porodu. "Proto jsme kontaktovali policii, aby novorozence hledali," řekla už dříve mluvčí nemocnice Eva Kijonková.

Policisté v bytě našli mrtvé miminko. Podle informací Blesku bylo zastlané v posteli. Dítě údajně zemřelo na následky bodných zranění. "Lékař již nemohl pomoci nalezenému novorozenému děvčátku. Dítě nejevilo známky života, lékař zjistil poranění a vyslovil podezření na násilnou smrt," uvedl Humpl.

jana999 ( 8. srpna 2014 10:06 )

taky si to neumím představit, co se to dneska děje a ani ty babyboxy už nepomáhají asi lidem rupá v bedně z toho stresujícího života.

popocatepetl ( 8. srpna 2014 10:00 )

A to přímo tam mají babybox!!!!!!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud