Zabíjela sestra Věra M. víckrát? Rodiny chtějí znát pravdu!

Autor: dce - 
29. srpna 2014
11:37

Nejen policie, ale už i pozůstalí chtějí znát pravdu. Jedna rodina pacientky, která zemřela v rumburské nemocnici, už požádala o prošetření. Další budou po událostech posledních dní určitě následovat. Policie totiž prošetřuje 11 podezřelých úmrtí v místní nemocnici.

Nemocnice žádosti rodiny po zemřelé pacientce samozřejmě vyhověla. „Mohu potvrdit, že jsme takový požadavek zaznamenali. Tento případ jsme prověřili a dopadl s negativním výsledkem,“ uvedl ředitel nemocnice Darek Šváb pro server idnes.cz. Šváb také prohlásil, že sestra podezřelá z vraždy starší pacientky, u úmrtí této ani nebyla.

Nemocnice pozůstalým po zavražděné seniorce už zaslala omluvný dopis, pozvání do nemocnice totiž rodina nepřijala. Šváb ale také prohlásil, že zatím pozůstalí nežádají ani finanční odškodnění. Je snad možné, že s činy sestry souhlasí? Proti potrestání sestry byla už dokonce vypsána i petice.

Lidé totiž případnou eutanázii schvalují, je ale otázka, zda to byl skutečný úmysl sestry vražedkyně? Žena měla podle informací lékařů jen pár dní života – byla totiž ve finálním stádiu rakoviny. Obviněná sestra jí píchla do žíly draslík, který způsobil srdeční zástavu. Sestru první obvinil jeden z lékařů Petr Vondráček, který duchaplně zajistil důkazy, které by později nebyly objeveny.

 

zdrclamrdka ( 29. srpna 2014 12:30 )

zdrclamrdka ( 29. srpna 2014 12:28 )

Sestru první obvinil jeden z lékařů Petr Vondráček, který duchaplně zajistil důkazy, které by později nebyly objeveny. nebyla honitba, našly se důkazy

podlesni ( 29. srpna 2014 12:18 )

Proč se v tom šťourat? To chtějí vysoudit peníze? Pokud je jasně prokázáno, že se nikomu nic z dědictví neztratilo, příbuzní již vlastně jen trpěli, tak k čemu to bude dobré? Sama jsem nemocná a raději bych byla, kdyby se mé dcery ani nedozvěděly, že mi někdo pomáhal. Vyčítaly by s pak třeba ledacos. Takto je možnost se už dál netrápit a nikoho neranit svou smrtí víc, než je obvyklé... I u nás by se měla eutanazie povolit.....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud