Grázl z BMW se prý chytil špatné party: Vydělával jsem 70 tisíc týdně

Autor: dce - 
8. srpna 2014
20:02

Marek P., který svým luxusním BMW v úterý zabil Marušku (†21), je podle svých zastánců slušný kluk. To co se stalo, prý byla jenom nehoda.  Pravda ale leží někde jinde. Že je grázl se přiznal už v roce 2011.

V rozhovoru pro Inzertexpres se Marek P. přiznal k trestné činnosti krádeže a jejímu napomáhání. A ani nemrkl. „Po základní škole jsem chodil hodně ven. A tam se chytil kamarádů, z pohledu mého otce těch nejhorších, na které jsem mohl narazit, ale z mého pohledu správnejch, protože věděli, jak vydělat peníze. Je nikdo neživil, ‚živili‘ se sami. Tím, že obchodovali s kradenými věcmi, například cennostmi, prostě se vším, co se dalo zpeněžit,“ prozradil v roce 2011 Marek.

Zabiják z BMW podle vlastních slov vydělával i 70 000,- Kč týdně. Aby získané peníze nějak před otcem zakecal, pořídil si živnostenský list. V té době byl ještě na střední – z jedné ho ve druháku vyhodili, druhou dělal podle webu lidovky.cz šest let.

Video Grázl z BMW jde do vazby! Děsivý pohled muže, který autem zabil dívku! - Tomáš Polák, David Malík

Krátké osvícení se jednou dostavilo. „Byl jsem blbej, utrácel jsem. Nebyl pro nás problém utratit i dvacet tisíc za párty. Poznali jsme i nějaké celebrity a holky, které to s námi táhly, viděly peníze a držely se nás,“ prohlásil Marek P. Tvrdil, že s podobnými věcmi skončil a otevřel si na Smíchově bar, který ovšem už zase nefunguje.

Okolo baru jménem Ztracená ovce se ale točí divné informace. Bar je už nějakou dobu zavřený. Lidovky.cz se ovšem od zaměstnankyně přilehlé restaurace podařilo zjistit, že bar stále funguje. Víc ale říct odmítla. Co za tím vězí? Je bar smíchovského grázla jen doupětem zločinu? Marek P. podle všeho s trestnou činností na dlouho nepřestal. Byl policií několikrát trestán za přestupky spojené s drogami.

Za jízdu pod vlivem ho policie trestala dvakrát. Zadržen byl v roce 2011 a 2013, tehdy dokonce dvakrát, ale test na drogy byl pozitivní pouze jednou. Marek P. také přišel o řidičský průkaz, když v roce 2011 nasbíral 12 trestných bodů. Za dva měsíce už ale řídil zase a zase ho stavila policie. Řidičský průkaz mu byl zabaven na krátkou dobu několikrát. Zabiják Marek si s tím ale nic nedělal. Podle vlastního příspěvku na facebooku „hraje venku gta“. Je nutné podotknout, že GTA je extrémně násilná počítačová hra, kde je hráč zločincem, který šplhá v pomyslné hierarchie podle toho, jak těžkých zločinů se dopouští. Najíždění do lidí je zde úplně běžná praktika.

kobyla1 ( 10. srpna 2014 12:49 )

Jen další produkt této havloidní pseudodemokracie. Takových ještě bude

kobyla1 ( 10. srpna 2014 12:47 )

Je zajímavé, že když se tu píše o tom, jak studenti střílí do svých spolužáků na střední škole někde v USA, tak nám sem nikdy nepřijdeš vysvětlit ten bordel co tam máte ....a že takových událostí tam máte několik do roka ...halt kapr si sám rybník nevypustí co?

buban ( 10. srpna 2014 12:40 )

Já moje rodina máme také hodně jiné životní hodnoty a za výchovu a chování mých synů se nemusím stydět. Ovšem nutno podotknout, že netrpíme syndromem papalášských spratků.

sores ( 10. srpna 2014 11:39 )

Kreténovi přímo čiší z očí zločinnost. Bože ať mu dají pořádně zabrat spoluvězni ale pořádně. Vrah odporný. Drogy a chlast největší metla lidstva, dělají z nich zrůdy a prasata. Tohle cigarety nedělají z člověka, jen když se neustále do nich lidi strefují.

ivuska1 ( 10. srpna 2014 11:34 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud