Čtvrtek 24. září 2020
Svátek slaví Jaromír, zítra Zlata
Oblačno, déšť 22°C

Zmizelou mámu čtyř dětí hledalo 300 policistů: Ve vedru se brodili bažinou

Autor: uá - 
11. června 2014
14:50

Tři stovky policistů z celého Ústeckého kraje prohledávaly dnes široké okolí Slavětína na Lounsku. Hledaly Janu Paurovou (33), matku 4 dětí, která záhadně zmizela před 16 měsíci.

Podle informací Blesku měli policisté tipy, kde hledat. Potvrdil to i vedoucí speciální pořádkové jednotky Stanislav Krajčovič. „Zaměřujeme se na vytipovaná místa a také na lokality, které jsme ještě neprohledávali,“ řekl. Zároveň potvrdil, že jde o největší pátrací akci letos v Česku.

Policisté ve 30stupňovém vedru pročesávali husté lesíky v okruhu několika kilometrů, prolézali neprostupné houštiny a brodili se v bažinách.

Jana Paurová zmizela v noci z 2. na 3. února 2013. Podle manžela byla večer před tím opilá, poslal ji proto spát. Když se ráno probudil, byla prý pryč. Policisté od té doby zorganizovali několik pátracích akcí, hledal ji vrtulník, potápěči i psovodi.

Janin manžel Pavel Paur, který odmítl detektor lži, čelí v současné době u soudu obžalobě za to, že svou ženu ještě před jejím zmizením týral. Během včerejší pátrací akce byl v práci, médiím se ale vyhnul.

V těchto lokalitách dnes policisté Janu Paurovou hledali:

Slavětín

Blšany – Veltěže

Louny – Blšany

Veltěže – třešňovka

Hledali i další dva zmizelé

Kromě Jany Paurové policisté hledali ještě další dva pohřešované muže, Ukrajince Grigorije Christaka (49), který odjel 20. 4. 2010 ze svého pracoviště v Dětani u Nepomyšle s červeným traktorem Zetor, a Jaroslava Mísaře (79), který byl naposledy viděn 2. 9. 2011 cestou z Břvan na vlakové nádraží.

 

tiwy2 ( 28. října 2014 08:57 )

 abvydavatelstvi: neviem, ci si muz, alebo zena, ale mat take nazory, je strasne...Aj keby ta zena naozaj bola alkoholicka, pri takom k..kotovi by som sa jej ani nedivila. A on urcite vie, kde ju dal, tiez si myslim, ze je len niekde nedaleko domu zabetonovana,alebo zahrabana, ze ju nevlacil daleko, to by si ho niekto mohol vsimnut. ale, ak je pravda, ze to hovado ju zahrabalo a deti to videli, tak si nechcem predstavit, aku traumu to v tych detoch zanechalo. Mohol by syn prehovorit a ukazat policii, kde mama je, nech ta zruda skonci tam, kde ma. A co vyrastie zo syna, ak toho bol svedkom, si ani nechcem predstavit.

marie60 ( 12. června 2014 20:51 )

..určitě by děti jen tak neopustila.

marie60 ( 12. června 2014 20:50 )

Pokud nechtěl jít ani na detektor, tak určo není až tak čistý.Který normální chlap se vych.čije na ženu, když ona spí? Je to ma gor.

clarabella ( 11. června 2014 20:11 )

A vy jste ji někdy viděla se někde válet opilou? Kdykoliv o tomto případu vyjdou informace,tak si všechny dostupné články čtu a co si pamatuju, tak ten její údajný alkoholismus zmiňoval jen on. Nevěřím, že ni nezabil. Doufám, že nasbírají dost důkazů, aby ho mohli odsoudit.

foxlova ( 11. června 2014 18:53 )

Kéž, kdyby ji už našli, což náročné bude. A šílené teď bude asi co ještě napíšu. Stejně si myslím, že ten magor pracoval s betonem. V jedné reportáži na tn.cz, jak ji hledá a směje se u toho Je tam záběr na oděv od betonu a pak v dubnu začne mluvit o tom, že ji zabetonoval??? Že ho ten beton tak přitahuje, on je zedník?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud