Mladík (18) srazil cyklistu (†14), další řidič zabil motorkáře (†22) a jeho spolujezdkyni!

Nehodu autu a motocyklu na Vsetínsku nepřežila posádka motorky - mladý řidič a jeho spolujezdkyně  (Autor: ČTK)
Autor: simao, ČTK - 
21. května 2014
22:59

Hned k několika tragickým nehodám došlo ve středu na českých silnicích. Na Českobudějovicku zemřel po střetu s autem teprve čtrnáctiletý cyklista, na Vsetínsku pak nepřežili motorkář (†22) a jeho spolujezdkyně!

Osobní automobil srazil ve středu vpodvečer u Borovan na Českobudějovicku čtrnáctiletého cyklistu. Na následky nehody zemřel. Auto řídil osmnáctiletý mladík. Policisté příčiny nehody zjišťují, řekl ČTK jejich mluvčí Jiří Matzner. Tragická nehoda se stala po 18:00 na silnici číslo 157 mezi Borovanami a Dvorcem. Zkouška u řidiče nepotvrdila přítomnost alkoholu.

Nedal přednost motorce, zabil posádku...

Během odpoledne přitom došlo v jiném koutu republiky k další tragické nehodě. Hned dva lidé nepřežili srážku motocyklu a osobního auta na silnici u obce Ústí u Vsetína. ČTK to řekl mluvčí krajských hasičů Libor Netopil.

"Řidič vozu Volkswagen Passat jel ve směru od Vsetína a při odbočování vlevo na místní komunikaci nedal přednost motocyklu. Střet nepřežil jeho dvaadvacetiletý řidič z Otrokovic a spolujezdkyně, jejíž totožnost stejně jako totožnost řidiče automobilu zatím neznáme," uvedla vsetínská policejní mluvčí Lenka Javorková. Také tuto nehodu policie nadále vyšetřuje. Řidič auta byl se zraněním převezen do nemocnice.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud