Mladík (†20) ve vysoké rychlosti vylétl ze silnice: Zastavte jízdu smrti, prosí policie

20. května 2014
11:25

Mladík (†20) ve vysoké rychlosti nezvládl svůj vůz, dostal smyk a vylétl vlevo ze silnice. Bohužel autem trefil jediný strom, který v okolí stál. Náraz byl tak silný, že muž na místě zemřel.

Zbytečnou smrt si v sobotu 17. května před 17:00 hodinou vyžádala nehoda na Prachaticku, nedaleko obce Hracholusky. V modrém vozidle značky Hyundai zemřel mladý muž (†20) z Prachaticka. Podle policie jel pravděpodobně příliš rychle a nezvládl řízení. Nehoda se totiž stala na přímém úseku.

"Náraz byl tak silný, že neměl šanci přežít. Zemřel na místě. Při nehodě seděl v automobilu sám. Prachatičtí dopravní policisté i nadále zjišťují přesné okolnosti a příčiny této nehody," uvedla policejní mluvčí Štěpánka Uhlířová.

Jedná se o 27. oběť dopravní nehody na jihu Čech v tomto roce. Opět sehrála úlohu zbytečná chyba. "Zastavte jízdu smrti," apeluje policie na všechny řidiče.

audia4 ( 20. května 2014 12:42 )

dobře mu tak

gabreta ( 20. května 2014 12:32 )

Protože to místo znám, tak nevím co by tam maminka s kočárkem dělala! Ale co ten kluk vymejšlel mi nejde do makovice. Rovina jako hrom kde se dá letět. Jako kdyby si to místo vybral! Nechápu to.

zdrclamrdka ( 20. května 2014 12:07 )

co kdyby tam zrovna šla maminka s kočárkem???

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud