Celý den pil vodku. Pak sedl do auta a zabil sedmnáctiletou dívku!

Autor: lvi, Petr Podroužek - 
28. února 2014
14:27

Nehoda, nad kterou zůstává rozum stát se stala z neděle na pondělí poblíž Brna. V neděli kolem poledne se vydali dva mladíci z Brna vyzvednout své přítelkyně. Společně pak odjeli na medlánecké letiště. Tam konzumovali všichni vodku a dokonce si během odpoledne dojeli do obchodu pro nové zásoby. Když se pak večer vraceli domů, řidič v Černohorské ulici ve velké rychlosti nezvládl vozidlo a střetl se s jiným autem.

Stříbrný renault se po drobné kolizi roztočil a havaroval. Vozidlo skončilo na plotě. Zrnění utrpěli všichni mladí lidé, tragédii nepřežila sedmnáctiletá dívka, která pravděpodobně nebyla připoutaná a vypadla z vozidla. 

"Řidič místo nehody opustil a nechal posádku bez pomoci. Podařilo se nám ho dohledat po 30 minutách i díky dokladům, které jsme našli na místě nehody. Přesto, že utrpěl zranění při nehodě, policistům tvrdil, že se porval. Putoval zpět na místo nehody a následně na odběr krve. Dechová zkouška skončila s výsledkem 2,6 promile," uvedl policejní mluvčí Pavel Šváb. 

Viník je ve vazbě!

Později byl podle Švába viník nehody obviněn z trestných činů usmrcení z nedbalosti, ohrožení pod vlivem návykové látky a neposkytnutí pomoci řidičem dopravního prostředku. "Je stíhán vazebně, byť se jednalo o nedbalostní čin. Mladíkovi zřejmě přitížil i fakt, že nasbíral za svou krátkou řidičskou kariéru nemálo problémů a dvakrát už přišel o řidičský průkaz. Naposledy to byla blokace řidičského oprávnění z důvodu dosažení dvanáctibodové hranice. Hrozí mu až šestiletý pobyt za mřížemi. Kriminalisté se zajímají také o to, jestli se za daných okolností nedopustil protiprávního jednání také spolujezdec z vozidla," řekl Šváb.

 

kamil_sikovny ( 1. října 2014 19:08 )

Ty nejlepší hry ZDARMA – nechybí ani pecky jako World of Tanks, sportovní Boxing Duel, skvělá antická Grepolis a spousta dalších! http://zdarma-onlinehry.cz http://zdarma-onlinehry.cz http://zdarma-onlinehry.cz

krtekub ( 28. února 2014 17:23 )

Stále platí a bude platit "NEMYSLÍŠ - ZAPLATÍŠ". Za blbosti se vyhazuje peněz, ale na rozumnou reklamu není peněz. Hlavně, že na každou koko..nu máme poradců, že bychom jimi mohli dláždit Václavák.

majojo ( 28. února 2014 16:53 )

Jo, to si říklal Janoušek taky....

sores ( 28. února 2014 16:52 )

Ožratým za volantem okamžitě sebrat řidičák a to bez kompromisu už napořád jako je to i v jiných státech. Pak že cigarety zabíjí, prdlajz, chlast a drogy zabíjí.Bohužel ale vždy to odnese ten nevinný.Jenom hnusák Janoušek málem zabil také ožratý a jezdí si dál.

majojo ( 28. února 2014 16:52 )

 Ale v sedmnácti ta holčina nemusela bejt tak blbá, aby vlezla do auta k řidiči, kterej je na šrot.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud