Policisté zadrželi feťačku za volantem: Další se zákazem řízení!

Autor: ljš, ČTK - 
7. května 2014
14:50

Je to jen pár dní, co zfetovaný Josef N. (22) se zákazem řízení, zabil policistku a vzal tak dvěma dětem milovanou mámu. Teď policisté v Praze nejspíš zabránili dalšímu neštěstí. Zadrželi řenu (43), která řídila pod vlivem drog, přestože měla dva zákazy řízení.

Pražští policisté zastavili v úterý ráno v Muzejní ulici třiačtyřicetiletou řidičku, která měla dva zákazy řízení platné až do roku 2015. Žena byla navíc pod vlivem drog, zkouška u ní prokázala užití amfetaminu a kokainu. Hrozí jí až tříleté vězení. Na webu o tom informoval pražský policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Policisté po zastavení ženy navíc zjistili, že byla v minulosti celkem desetkrát stíhána za drogové delikty. Dvakrát byla dokonce nepodmíněně odsouzena, z posledního trestu byla propuštěna v lednu. Nyní je podezřelá z maření výkonu úředního rozhodnutí a ohrožení pod vlivem návykové látky.

O zpřísnění postupu proti řidičům pod vlivem drog se nyní hovoří v souvislosti s nehodou, která se v pátek stala na Mělnicku. Dvaadvacetiletý muž pronásledovaný policií tam srazil policistku, která zemřela. Mladík byl pod vlivem drog a měl několik zákazů řízení. V autě s ním navíc seděl osmadvacetiletý muž, který havaroval o tři dny později v Brandýse nad Labem. Také u něj testy prokázaly užití drog a měl rovněž udělený zákaz řízení.

Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) v nedělní Partii na TV Prima řekl, že by v boji proti řidičům, kteří řídí pod vlivem drog, pomohl registr přestupků. Stát by se měl snažit, aby po prvním či druhém přestupku následoval větší trest.

salto ( 9. května 2014 08:08 )

Nezbývá než souhlasit

salto ( 9. května 2014 08:07 )

Prodat do jihoamerického nevěstince

vaffancoolo ( 7. května 2014 20:02 )

Řena žídila

moiaza ( 7. května 2014 18:24 )

Prvním "člověkem", který se zasloužil o to, že jsme se stáli drogovou velmocí, byl Havel.

moiaza ( 7. května 2014 18:22 )

Co jiného čekat v zemi která je drogovým rájem. Ž, Havle a Klausi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud