Za pět dvanáct: Kriminalisté objasnili 20 let starou vraždu! Málem promlčenou...

Kriminalisté vyřešili vraždu starou dvacet let.  (Autor: Blesk – Kateřina Moravcová)
Autor: lvi, mor - 
28. února 2014
18:47

Takřka za pět minut dvanáct objasnili karlovarští policisté vraždu, která se stala před dvaceti lety. Kriminalisté přitom od nálezu těla měli na vyřešení případu pouze deset dní. Jinak by byl případ promlčen!

K hrůznému činu došlo 10. března 1994 v jednom z domů v Mariánských Lázních. Tehdy sedmaadvacetiletý vrah zabetonoval ve sklepě muže (66). „Ostatky zavražděného jsme našli při domovní prohlídce. Vyšetřovatel podal návrh státnímu zástupci na vzetí obviněného muže do vazby. Další informace k případu uvádět nebude,“ uvedl policejní mluvčí Pavel Valenta.

Tajemstvím tak zatím zůstává, jaký byl motiv vraždy, a díky jakým indiciím zabetonovaného muže policie na poslední chvíli našla.

Kdyby případ totiž nestihli kriminalisté objasnit do deseti dnů, byl by skutek promlčen. "Případ byl objasněn díky vynikající spolupráci kriminalistů s dozorovou státní zástupkyní krajského státního zastupitelství v Plzni," dodal mluvčí.

Karlovarská mordparta je dlouhodobě proslulá velmi dobrou statistickou úspěšností řešení právě násilných trestných činů a vražd.

Video Kriminalisté vyřešili vraždu starou dvacet let. - Blesk – Kateřina Moravcová

bravotango ( 1. března 2014 18:34 )

otvor oči de me n te a zapal mozog

silvi ( 1. března 2014 15:48 )

môže byť vražda premlčaná...? to sa mi nezdá

mustafaibrahim ( 1. března 2014 13:07 )

V civilizovaných zemích, není vražda promlčena nikdy. U nás platí stále boleševický zákoník z roku 1961.

lillyli ( 1. března 2014 09:30 )

Ale ne, tohle byl mladý komunista, nyní sociální demokrat.

petr1982 ( 1. března 2014 08:16 )

Máme tleskat nebo brečet? Proč vůbec existuje něco, jako ,,promlčený skutek"? Kdo to vymyslel? Jako že, zabil jsem někoho,nechytli mě do 20ti let= jsem nevinný? :-o Logika ? Nikde

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud