Čtvrtek 28. září 2023
Polojasno 24°C

Muž neunesl rozvod: Prostřelil si hlavu v autě manželky!

Autor: sch, lvi - 
22. ledna 2014
16:30

Hrůzný pohled se naskytl lidem v Klatovech. Na ulici v zaparkovaném autě totiž objevili muže (†51) s prostřelenou hlavou.

Podle předběžných výsledků vyšetřování jde patrně o sebevraždu. „Vyšetřovatel nařídil soudní pitvu,“ uvedla policejní mluvčí Dana Ladmanová. Zastřelený muž ležel v autě několik hodin a ve voze ležela pistole.

Podle informací Blesk.cz auto, ve kterém zastřeleného muže lidé objevili, patří jeho manželce. S tou se má údajně muž rozvádět a ve středu měli mít první rozvodové stání.

Mluví se tedy o tom, že muž rozvod neunesl, zaparkoval vůz vedle hospody v ulici kousek od centra města a pak spáchal sebevraždu.

franckajagrova ( 22. ledna 2014 18:56 )

fortin je žena

franckajagrova ( 22. ledna 2014 18:54 )

Vraždy,sebevraždy nebo Ivety Bartošový místo (ex)manželky nic neřeší ! POdívejte se na Péťu Kramnýho ! Umřela mu manželka a dcera a on zvesela pozuje do bulváru ! I když to je zase druhý špatný opačný extrém,že s ním taková záležitost nijak nepohnula,pokuď budeme věřit,že je dokonce sám nezabil...

franckajagrova ( 22. ledna 2014 18:51 )

Kdyby se všichni co se rozvádí měli vraždit nebo sebevraždit.. Vzal to moc vážně,měl se kouknout třeba na Krajča nebo tenistu Štěpánka,jak během chvilky vystoupili z manželství jako z vlaku ! Ať už tam byli děti nebo ne,zahodili manželství do koše !

pasadena ( 22. ledna 2014 17:18 )

Máte pravdu fortine,má kamarádka se rozváděla a než došlo k prvnímu stání,manžel se oběsil.Takže měla nejen klid od agresivního opilce,žádné soudy,bere vdovský důchod a ještě sirotčí na dceru.jen se jí nějaký čas špatně žilo v bytě,kde se ten blb oběsil,ale i na to si zvykla.

chanel5 ( 22. ledna 2014 17:10 )

Že ona bude pobírat i vdovský důchod?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud