Chlapec (2) vypadl z okna! Mohou za to rodiče?!

Oba rodiče vyšetřuje policie - ilustrační foto
27. 10. 2013
10:01

Děsivá nehoda! Z okna domu na Olomoucku v sobotu večer vypadl chlapec (2). Jeho pád zřejmě zavinili rodiče, kteří ho podle policie dostatečně nehlídali. Jsou podezřelí z ublížení z nedbalosti. Chlapec pád z prvního patra naštěstí přežil.

Stačila chvíle nepozornosti a málem došlo k tragédii! Dítě spadlo na zem z výšky čtyř metrů a skončilo v nemocnici. "Chlapec se vykláněl z okna. Záchranná služba ho převezla do nemocnice v Brně," řekl policejní mluvčí Josef Bednařík.

Mohou za to rodiče?

Policie ze zavinění chlapcova pádu podezírá rodiče. Oba byli v té době doma, ale svého syna dostatečně nehlídali. "Třicetiletá matka krmila druhé dítě ve vedlejší místnosti, a dvaatřicetiletý otec v daný okamžik šel na zazvonění otevřít dveře příchozímu," popsal policejní mluvčí Josef Bednařík. Policisté případ vyšetřují pro podezření z ublížení z nedbalosti.

papik ( 28. října 2013 19:43 )

Doufám, že policie opět ostrouhá a nechá to jako nehodu. To je jako trestné nemít chůvu nebo mít víc jak jedno dítě? Jak v Číně. Ovšem politika jednoho dítěte se na cikány samozřejmě nevztahuje, že?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud