Údajná matka blonďatého andílka už zkoušela prodat dvě děti! Chci Marii zpět, tvrdí teď

Autor: shp - 
25. října 2013
12:52

Bulharka Saša Ruseva (35), o které se vyšetřovatelé domnívají, že by mohla být matkou blonďatého andílka Marie (4), kterou nutili řečtí Romové k tancování na ulici za peníze, tvrdí, že chce své dítě zpět. Popírá, že by ji prodala, v Řecku ji prý musela nechat...

Vyšetřovatelé již Rusevě udělali testy DNA a čekají na výsledky. Žena totiž v Řecku porodila 31. ledna 2009 dívku, což dokazují záznamy z nemocnice. Stejné datum narození měla přitom i Maria ve falešném rodném listu, kteří měli řečtí Romové. Ti blonďatého andílka zneužívali, aby si namastili kapsu. Možná ji chtěli i prodat jako dětskou nevěstu.

Chci dceru zpět!

Saša Ruseva teď říká: „Chci Marii zpět!“ Dítě prý porodila v Řecku, ale neměla peníze na to, aby mu zaplatila řádný rodný list, a musela tak dívku v nemocnici opustit. Ruseva přitom porodila své první dítě již ve 13 letech.

Už dvakrát se pokusila prodat své dítě

Jenže britský Daily Mail zjistil, že Ruseva byla již v Řecku dvakrát zatčena, když se snažila prodat svoje dítě. Propuštěna byla bez zaplacení kauce, protože na ni neměla.

Manžel má v rodině albínský gen

Je tedy možné, že i Marii prodala a teď hraje divadlo. Manžel Saši, Atana Rusev (37), má v rodině albínský gen. Některé z jejich dětí jsou roztomilí albíni, ne nepodobní Marii.

Další videa
Články odjinud