Žena, která v Letňanech ukradla diamanty: Měla komplice!

Krádež diamantů zachytily kamery  (Autor: Policie ČR)
Autor: ljš, ČTK - 
17. září 2013
20:02

Nekradla sama! Podezření policistů o tom, že žena v klobouku, která v Letňanech ukradla 71 diamantů, měla komplice. Ten je dokonce vidět na videu z bezpečnostn kamery.

Žena, která 7. září na výstavišti v Letňanech ukradla 71 diamantů, měla komplice. Policie na základě záznamů bezpečnostních kamer vyhodnotila, že jí pomáhal muž v modrých riflích, modrém triku a béžové kšiltovce. Dnes o tom informoval policejní mluvčí Tomáš Hulan.

V rámci vyšetřování činu, při němž na výstavě v Letňanech zmizely diamanty za půl milionu korun, policisté vyhodnocovali hodiny záběrů bezpečnostních kamer. Ty zhruba hodinu před samotnou krádeží zachytily podezřelou s komplicem, jak si prohlížejí cenné kameny. Tím se potvrdila vyšetřovací verze, v níž se uvažovalo o účasti další osoby. Policisté nyní pátrají po totožnosti muže, který se s pachatelkou před krádeží domlouval.

Jakékoliv informace o podezřelé štíhlé ženě ve věku kolem 35 let i jejím komplici je možné předat kriminalistům prostřednictvím tísňové linky 158.

Video Komplic na videu prochází zlodějce za zády - Policie ČR

centorio ( 17. září 2013 21:29 )

preci to :-byl Bleskuv idiot,blesk je polovina STB,to preci vi kazdej

ymasumac ( 17. září 2013 20:41 )

... pomáhal muž v modrých riflích..., co to proboha je! To je slovník VB z roku 1971.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud