Žena bodla partnera na Štědrý den: Máme se rádi a udělal si to sám, tvrdí

2. 8. 2013
21:37

Pokus o vraždu, nebo sebevražda? Táborský soud má před sebou pěkný oříšek. Obviněná žena se dříve již dříve přiznala, že bodla svého druha na Štědrý den do hrudníku, nyní ale tvrdí, že se své zranění způsobil sám.

Paní Drahomíra M. (48) je obžalována z pokusu o vraždu a hrozí jí deset až osmnáct let vězení. Podle vyšetřovatelů na Štědrý den údajně bodla svého druha Zbyňka (49) nožem do hrudníku.

Lékař jí poté z jednotky intenzivní péče volal a ona mu přiznal, že svého partnera bodla ona. Dnes však přišla s novou verzí. "Ránu si zasadil sám. Když se napije má sebevražedné sklony," řekla soudu.

Čin se prý rozhodla vzít na sebe, protože se bála, že bude její partner umístěn jako sebevrah do psychiatrické léčebny, zůstane bez příjmů a budou se muset vystěhovat z bytu.

"Máme se rádi, nijak to náš vztah nenarušilo. V dubnu jsme se vzali," svěřila se Blesku paní Drahomíra. Verzi o Zbyňkových sebevražedných sklonech potvrdila i další svědkyně. Muž se navíc pokusil vzít si život znovu. Skočil do řeky Lužnice, přestože neumí plavat. Pro soud tak bude důležitá jeho výpověď, vypovídat by měl v následujících dnech.

ouha ( 3. srpna 2013 00:04 )

Udělal si to sám, a tak ho bodla.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud