Marmeládová královna je postrach obchodů: Ukradla džemy za tisíce!

Marmeládová královna byla pravidelnou zákaznicí, za zboží však neplatila
Autor: geo - 
7. července 2013
15:08

Policie v Karviné vyhlásila pátrání po kuriózní zlodějce. Mladá žena kradla v samoobsluze výhradně džemy, dostala proto přezdívku marmeládová královna. Z obchodu odnesla desítky sklenic sladké pochoutky a její řádění zachytila kamera.

Do prodejny na třídě Osvobození v Karviné-Novém městě se drzá zlodějka vracela pravidelně. Beze strachu strkala do kabelky jednu sklenici marmelády za druhou a neodradily ji ani bezpečnostní kamery! Na lup nejspíše měla stálého odběratele, těžko uvěřit, že by tolik sladkého spořádala sama.  

Zlodějku zachytily kamery

Záběry z kamer jsou vysoké kvality a policie žádá o pomoc s identifikací marmeládové královny.

Jakékoliv informace k této ženě přijme Obvodní oddělení Karviná Nové Město osobně nebo telefonicky na telefonním čísle 974 734 651. Informace mohou občané volat i na bezplatnou linku 158.

Video Postrach obchodů: Marmeládová královna - Policie ČR

dobrotka ( 8. července 2013 04:23 )

No dobre, ale proc ji nechali nakrast dzemy za tisice? Kdo je zaplatil? To zverejneni mohli udelat uz po druhe kradezi!

ramona78 ( 7. července 2013 21:25 )

Přátelé nejedná se o Supermarket je to menší samoobsluha. Security tam nejsou a nikdy jsem je tam neviděla. O Cikánku se nejedná, ale je to místní feťačka a sama se divím že v tak malé Karviné jí policie nemůže nalézt.

jecmen44 ( 7. července 2013 20:26 )

i kdyby zlodějku marmelády odchytli okamžitě,.....nic by to neřešilo,..maximálně to, že by onen "lup" vrátila zpátky. Tento "trest" pro zlodějku,... je mnohem efektivnější. autorovi nápadu tleskám.

mirkazam ( 7. července 2013 19:18 )

Tak nevím,nějak tomu nerozumím. Když mají foto této zlodějky,a ta si tam chodí jako straka krást,tak by si přece na ni měli počíhat.To se jenom napíše, že škody jdou do tisíců,a šmitec.

namoroman ( 7. července 2013 18:49 )

Bych chtěl vidět jak někdo ukradne výhybku

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud