Porodila dceru do záchodu, pak ji vyhodila z okna: Dostala 15,5 roku

Dvacetiletá Lucie V. se před krajským táborským soudem zpovídala z vraždy své narozené dcery  (Autor: Vladimíra Hradská)
Autor: ČTK, oj - 
20. března 2012
15:05

Lucie V. porodila dceru do záchodové mísy, přetrhla pupeční šňůru a holčičku vyhodila z okna druhého patra domu. Doufala, že se na nic nepřijde. Mrtvé tělíčko našli policisté. Soud v Táboře v úterý rozhodl, že mladá žena stráví za mřížemi 15,5 roku.

Žena údajně porodila v bytě rodičů svého čtrnáctiletého přítele v Dražicích na Táborsku. Chlapec ale nebyl otcem dítěte. Žena prý těhotenství tajila a nikomu se nesvěřila. U soudu vypověděla, že dítě porodila na toaletě přímo do záchodové mísy a bezprostředně potom ho vyhodila z okna. Tvrdila, že se jí zdálo, že se dítě narodilo mrtvé. Podle znalců však prý novorozeně žilo. "Lituji toho, co jsem provedla," řekla obžalovaná u soudu.

Žena těhotenství tajila, jelikož se prý bála reakce svých rodičů. "Chvíli jsem přemýšlela o tom, že bych šla na potrat, ale než jsem se rozhodla, bylo už pozdě," uvedla.

Lucie V. uvedla, že se domnívala, že dítě je mrtvéFoto:  Vladimíra Hradská

Během těhotenství prý navštívila pouze dvakrát gynekologa. S otcem dítěte se záhy rozešla a loni v létě se seznámila se čtrnáctiletým žákem táborské základní školy. V bytě jeho rodičů tajně porodila.

Žena uvedla, že si myslela, že tím, když vyhodila dítě z okna, "se na nic nepřijde." Krátce po porodu však v domě v Dražicích zkolabovala. Záchranná služba ji převezla do táborské nemocnice, kde lékaři zjistili, že byla těhotná. Žena potom policistům přiznala, že dítě vyhodila z okna, kriminalisté pak mrtvé novorozeně u domu v Dražicích našli.

an.manchester ( 22. března 2012 22:53 )

no za trest bych ji poslal delat vite kam? do marnice, umyvat mrtvolky, sbijet rakve, ne to je taky malo, ne, poslala bych ji pracovat k umirajicim do LDnky aby po nich uklizela...i to je maly trest, neexistuje asi trest za neco takoveho, ale ono na ni a jine podobne dojde, ja videla jak byvali manageri, sportovci rok treba lezeli a pomalu umirali.staci malo...mozek zaplavi krev..nebo ruzne formy Alzheimeru ap..a to je horsi jak smrt to me verte...mel by existovat trest ale nejaky vychovny, treba politiky a ty co si mysli jak jim patri cela planeta by meli do takovych zarizeni chodit na exkurse povinne, aby si uvedomili, ze tu maji pravo byt a mit se slusne nejen ti dravi a zdravi jak rekl prechytraly pan Walter Komarek kdysi..a ti co prisli po nem jsou jeste lepsi...ti si rekli rovnou, vyberem co jeste zbylo z E.fondu, rozkrademe taky co pujde, lidem utahneme opasky at zdechnou hladem a po nas potopa!

an.manchester ( 22. března 2012 22:45 )

presne tak illis, mohla normalne to dite donest do nemocnice a rici ja ho nechci sory, nemohu jej mit a proste si stat na svem, urcite je to mensi ostuda jak vrazda to je neomluvitelne dite zabit, ale je to zcasti vina jak spolecnosti, tak i okoli, cozpak vsichni byli slepi? a nikdo si nevsiml a nenabidl ji pomoc? to taky o necem svedci ze ano?

an.manchester ( 22. března 2012 22:42 )

Sobecka odporna slecna, protoze opravdu mohla dite dat do babyboxu, nebo k adopci, nikdo nemusi vrazdit dite, kazdy nema na to byt matkou ci otcem, jsou lide vhodni k tomu deti mit a nevhodni, nebo mohou za per let vyzrat a detim mohou mit, ovsem to co udelala nema omluvy, vrazdit nemusela, vrazdila, ze si myslela, ze to proste projde...ale neni to jen jeji vina, je to vina nemocne spolecnosti, deti se vychovavaji k sobectvi ja ja ja a nikdo jiny...ne ke spolupraci a pomoci ale k egoismu a o tom to je...

tomik007 ( 20. března 2012 19:01 )

 Kalouskovy usporne metody ???

illis ( 20. března 2012 17:55 )

Žádné slitování s takovou mrchou . To nepřemýšlela, že když dítě nechce, že je může dát do baby boxu, k osvojení nebo prostě přijít a říct, nemohu si to dítě nechat dejte ho někomu, kdo se o maličkou postará a s láskou ji vychová. Tohle nechápu, co má místo mozku. To byli rodiče slepí, že nepoznali, že je dcera těhotná.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud