VIDEO: Červený Nissan závodil v centru Prahy

Autor: jos, mivrk - 
24. 5. 2011
17:22

Červený Nissan s černou kapotou, který je nápadně podobný vozu politika Tomáše Vavřince (49, ODS), zachytily kamery hlavního města Prahy, jak závodí v sobotu v Praze. Nissan jel nejprve po tramvajových kolejích a pak velkou rychlostí kolem Veletržního paláce. Nedaleko něho bydlí i Vavřinec.

Záběry kamerového systému dokazují, že červený Nissan GTR zřejmě nezávodil jen na Kladensku. Zběsilou jízdu řidič předvedl i v metropoli. Tam se to však naštěstí obešlo bez nehod. Dokazuje to ale, že ten, kdo superrychlé auto v sobotu řídil, měl chuť závodit.

Podobné auto vlastní zastupitel Tomáš Vavřinec (ODS), jestli ho ale v sobotu řídil on, se zatím neví. Záběry ukazují, jak auto doslova profrčí téměř stokilometrovou rychlostí přes křižovatku u Veletržního paláce nebo přes Hlávkův most.

Video Sportovní Nissan GT-R se řítí po Praze - Kamerový systém hl. m. Prahy
720p 480p 360p 240p

Igor B. a Vavřinec - závodníci ze srazu tuningových vozů

O víkendu se v Panenském Týnci konal sraz milovníků rychlých kol. Na akci závodil politik Vavřinec i podnikatel Igor B. (31) Oba dva podle svědků později v rychlé jízdě pokračovali na silnici R7.

Igor B., který je podezřelý, že vysoce nebezpečným předjížděním Vavřincova vozu vytlačil ze silnice protijedoucí Renault Twingo a způsobil smrtelnou havárii, je od pondělního večera v policejní cele. Tam může strávit až osmačtyřicet hodin. „Vyšetřovatel provádí všechny potřebné úkony k tomu, aby mohl podezřelého muže vyslechnout,“ potvrdila Michaela Nováková z kladenské policie.

Není vyloučeno, že policisté v průběhu dalšího vyšetřování podají návrh na vazbu. Vyloučeno není ani to, že další vyšetřování odhalí skutečnosti, na základě kterých policisté obviní i Tomáše Vavřince.

HLEDÁME SVĚDKY NEHODY U SLANÉHO, OZVĚTE SE NA TIP@BLESK.CZ NEBO POLICII ČR, JE TO DŮLEŽITÉ! JEN TAK MŮŽE BÝT VINÍK TRAGICKÉ NEHODY POTRESTÁN!

Doporučujeme
anelam ( 26. května 2011 06:24 )

nbcz -pode mnou jak píšeš-máš pravdu,musí se to týkat všech jenže tady na to doplatili 2 mladí lidé.....A jistě slabé auta sociálně slabých jak píšeš nejezdí 160 tkou..a i když jedou i přes ty koleje -tak ne 100 vkou...Jezdím každý den,do okresního města,tak vím,jak se dneska jezdí....není dne aby mně někdo nepředjel,tam kde nemá a nejedu pomale,že bych zdržovala-o tom že kolikrát profrčí 120,kde je 80 a ještě zatroubí-tak to je něco!Bohužel jsou to vždy ty nadupaná auta

anelam ( 25. května 2011 10:43 )

A všichni jezdí 100 Většinou když policie zaregistruje rychle jedoucí auto ,tak hned na něho pořádají hon!Dokonce po něm i střílí Kde byla pol.při této jízdě?Proč nezakročila?

anelam ( 25. května 2011 09:59 )

kudlanko-ono to bude tím že jeli tak rychle že to ani nestačili zaregistrovat-takže si budou muset vybrat,buď nepřiměřená rychlost a předjíždění na plné,nebo neposkytnutí pomoci-oni popírají oboje Možná začnou tvrdit že tama ani nejeli

anelam ( 25. května 2011 09:50 )

nbcz-ty to bereš stylem,kde není žalobce-není ani soudce myslím že svědků bude hodně,jen se budou bát přihlásit...je to věcí policie,dokázat jakou rychlostí jeli-třeba v té Praze-zachyceno kamerou Kolik asi takových aut v tu hodinu Prahou projelo?Takový magoři přece rádi prohlašují,že jezdí opravdu rychle že na pokuty mají atd...podobně Dara Rol.Napřed to přiznávají a pak tvrdí něco jiného?Že jeli předepsanou.... VŠICHNI-co mohou tyto piráty usvědčit-prosím,nebojte se Jinak se takových magorů nikdy nezbavíme a příště to můžete být vy

dobrotka ( 25. května 2011 03:47 )

No dva uz jsou mnozne cislo - rusak a Vavrinec, ne?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud