V americké řece nalezeno tělo Češky (†40)

Ilustrační foto  (Autor: Archív)
Autor: ČTK, mivr - 
31. března 2011
22:44

Newyorská říční policie našla v řece Hudson tělo čtyřicetileté Češky. Ve čtvrtek o tom informoval server Hudson Reporter. Podle prvních závěrů vyšetřování se na těle ženy nenašly žádné stopy násilí a příčina smrti není jasná.

Podle amerického serveru žila žena se svým přítelem na obytné lodi v přístavu Lincoln Harbor v New Jersey. V polovině března byla nahlášena jako pohřešovaná. Její tělo bylo nalezeno na opačném břehu řeky asi pět kilometrů po proudu 20. března. Policisté ji identifikovali teprve teď.

Policisté nyní vyšetřují příčiny ženiny smrti. Podle předběžných závěrů se na jejím těle nenašly žádné stopy násilí a Češka měla u sebe peněženku. Policie nyní zjišťuje, zda žena před smrtí nebyla otrávena nebo zda si nevzala nějakou drogu.

cocococo ( 1. dubna 2011 08:59 )

jste v Cechach zmenili time,se mi internet se-re nevidanym stylem.Ale je to mozne tim ,ze ty gengstri z Al-kejdy,prekopli kabel v Lybii,a sem to tece na jih nejakejma drevenejma trubkama.Ale k veci: --Nemam to kam napsat,jelikoz tady chybi zprava o poradu Jilkovy "Mate slovo" Podpora sportu.Sledoval jsem to cely i kdyz k vuli roze-sranymu internetu jsem malem mezi tim postavil barak.Ten se tam predved ,vezenskej psycholog(Psycho bachar),ministr skolstvi,notorickej alkoholik Dobes.Tam ho ten agent STB ,gen.red.Husak rozemlel na prach.Jezis Maria to je blbe-c.Takovyho ministra si ten Necas vybral kdyz mel 4,8 promile ty lavorovice co chlastaj na severu Moravy.A JAK TAM VELEZPUSOBNE KRCHLAL ,NEVOHOLENEJ HUMUSAK. LITALO TO Z NEJ NA VSECHNY STRANY.To je reprezentant skolstvi,kterej neudelal zkusebni test na statni maturitu.Myslim si ,ze Jilkova ma z nej depresi,jak musela dlouho zvracet z toho inteligenta.Tady se taky vyskytujou takovy humusaci,ale jsou vsichni cer-ni.

1912 ( 1. dubna 2011 07:47 )

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud