Matka měla 2,3 promile, v autě vezla dítě

Ilustrační foto
Autor: raj, Kjos - 
15. 2. 2011
08:52

Policisté v Jablůnce na Vsetínsku zastavili mladou řidičku (25), která v autě vezla dítě (2). Dechová zkouška vzápětí ukázala, že žena je silně opilá.

Řidička nadýchala 2,3 promile alkoholu a hrozí jí až rok vězení. „Řidička mazdy podstoupila dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Přístroj ukázal hodnotu 2,3 promile,“ uvedla mluvčí vsetínské policie Lenka Javorková.

„Pětadvacetiletá matka ze Vsetína se zachovala velmi nezodpovědně nejenom tím, že usedla za volant pod vlivem alkoholu. Do auta posadila i své dítě,“ řekl mluvčí.

„Troška zodpovědnosti v ní přece jen byla, protože dítě posadila do sedačky a řádně ho připoutala,“ dodala Javorková. Policisté ženě zakázali pokračovat v jízdě a odvezli ji do nemocnice k odběru krve. Pro dítě si přijel otec. „Žena je podezřelá z ohrožení pod vlivem návykové látky, za které zákon ukládá až roční vězení,“ uvedla Javorková.

golf33 ( 15. února 2011 12:10 )

To není matka, to je zkur.vená dě.vka, které nepatří do ruky ani živý šváb, natož dítě. Zavřít tu mrchu až zčerná a pořádné galeje, když si neváží zdraví svého dítěte.

hugu ( 15. února 2011 09:30 )

Matka roku ji nevidím.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud