Dal si kokain, pervitin, marihuanu a řídil BMW!

Ilustrační foto  (Autor: acs)
Autor: ČTK, jos - 
2. listopadu 2010
16:25

Třiatřicetiletý muž z Písečné na Jesenicku řídil podle policie auto pod vlivem marihuany, pervitinu a kokainu.

Policisté řidiče BMW zadrželi v pondělí dopoledne v sousedních Mikulovicích. Muž jim požití všech tří látek potvrdil. O případu informovala jesenická policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Motorista jel s právě koupeným vozem od Jeseníku do centra Mikulovic. Doklady i kupní smlouvu k autu měl v pořádku. "Mužům zákona se však chování řidiče nějak nezdálo, proto jej vyzvali k dechové zkoušce. Protože byla negativní, přistoupili k testu na omamné a psychotropní látky," uvedla Neubauerová.

Tester odhalil přítomnost THC z marihuany a AMP z pervitinu. Rozborem moči se přišlo ještě na látku mAMP, která je také obsažena v pervitinu, a COC z kokainu.

Motorista na místě přišel o řidičský průkaz. Nyní je podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

krojc ( 9. listopadu 2010 09:00 )

v tomto státě je, že když se někdo zfetuje a zabije dalšího člověka kulovnicí nebo nožem, je to vražda za deset járů nebo víc, i kdyby nakrásně nechtěl a střílel jakoby do luftu nebo hodil nůž skrz živý plot na chodník jen tak naslepo. Ale když to ten smažka udělá autem, tak je to krucisakra jen za čtyři. Tak ať mi to někdo vysvětlí, co je to tu za Absurdistán!

sakra ( 3. listopadu 2010 13:13 )

Však oni mu ten řidičák rychle vrátí, maximálně půjde před komisi obecního úřadu.

mi1sa ( 2. listopadu 2010 19:27 )

včera psali že alkohol je horší jak drogy a jen je někdo poslechne tak je průšvih

anka ( 2. listopadu 2010 18:13 )

opravu stesti, ze pri jizde nikoho nezabil ci nezranil.....me by zajimalo - kde vzal lovek zavisly na drogach penize na nakup noveho BMW.....doufejme, ze ne prodejem drog.

brutfana ( 2. listopadu 2010 16:37 )

Vážně to nešlo.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud