Hodil kojencem o zeď a pak skočil pod vlak

Ilustr. foto  (Autor: Vlaďka Hradská)
Autor: David Malík, Jitka Stefanidesová, jos - 
2. listopadu 2010
06:55

Tíhu osudu zřejmě neunesl muž, který letos v září málem zabil tříměsíční holčičku své družky. Podle našich informací tehdy s miminkem švihl o zeď! Holčička skončila v motolské nemocnici. A podezřelý tyran na nádrží v Praze-Libni skočil pod vlak.

Středočeská záchranka vyjížděla 23. září k tříměsíčnímu miminku, které mělo poruchy vědomí. „Lékař zjistil, že holčička má zranění hlavy. Nezdálo se mu, že by si ho způsobila sama. Proto kontaktoval policii,“ uvedl šéf záchranné služby Trans Hospital Bořek Bulíček.

Holčička po nárazu do zdi krvácela do mozku a ležela na neurochirurgickém JIP oddělení motolské nemocnici. „Její stav byl velmi vážný. Děvčátko podstoupilo operaci nitrolebních poranění,“ informovala mluvčí nemocnice v Motole Eva Jurinová. Navíc lékaři zjistili, že dítě má na těle i starší podlitiny. Policie začala případ vyšetřovat a otčíma holčičky obvinila z těžkého ublížení na zdraví. Hrozilo mu až pět let vězení.

„Obviněný spáchal sebevraždu. Matka se týrání nedopouštěla,“ řekla mluvčí policie Praha-venkov Štěpánka Zatloukalová s tím, že holčičku se podařilo lékařům uzdravit. Je v péči své maminky a obě nyní žijí v azylovém domě.

hoffmann ( 6. listopadu 2010 15:49 )

To není tak jednoduchý.Narazí v životě každý druhý.Bydlí nyní v azyláku asi neměla kde bydlet,Takových tady je.

loupacek123 ( 3. listopadu 2010 11:00 )

anelam ( 3. listopadu 2010 10:07 )

rozum neměl-pak ho dostal

gevi ( 2. listopadu 2010 21:04 )

v nejlepším pořádku. Společnost se totiž takových lidských zrůd zbavit neumí.

ondra74 ( 2. listopadu 2010 12:01 )

jak pro sebe, tak pro spolecnost, ten hayzl nemohl udelat! Jenom doufam, ze nechcipnul hned a ze chvili pred smrti trpel.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud