Sobota 2. března 2024
Svátek slaví Anežka, zítra Kamil
Oblačno 11°C

Znásilnil, loupil a vydíral: Schytal za to 15 let!

Pětkrát trestaný sadistický násilník Petr K. se proti patnáctiletému trestu a detenci okamžitě odvolal.
Pětkrát trestaný sadistický násilník Petr K. se proti patnáctiletému trestu a detenci okamžitě odvolal.  (Autor: Ondřej Požár)
Autor: Ondřej Požár, mivrk - 
19. listopadu 2010
15:23

Znásilnil, loupil a vydíral! Pětkrát trestaný sadista Petr K. (46) schytal v pátek u Krajského soudu v Brně patnáct let ve věznici se zvýšenou ostrahou a následnou detenční léčbu za to, že zprznil a oloupil seniorku (60) a se zbraní v ruce vydíral ženu (38).

Proti trestu se obžalovaný recidivista okamžitě v soudní síni odvolal. Žalobkyně Zuzana Zámoravcová je naopak s rozsudkem spokojená, protože právě ona navrhla soudcům mimořádné zvýšení trestu nad zákonem danou sazbu dvanáct let za znásilnění.

Druhá oběť mu utekla

Recidivista podle rozsudku letos v květnu v Brně číhal na odlehlém místě na starší ženu. S pistolí v ruce ji strhl do křoví. Tam ji donutil vypnout mobil a svléknout se. Potom ji znásilnil. Také si fotil její přirození. A poté ji obral o dvě stovky! Oběť utrpěla posttraumatickou stresovou poruchu.

A s pistolí v ruce Petr K. vydíral další ženu, s níž se seznámil u hlavního nádraží. Odvlekl ji na odlehlé místo a chtěl sex. Oběť mu ale utekla.

Muž vinu popírá. „Nikomu jsem neublížil!“ hájil se násilník, který na oběti podal trestní oznámení. „To je do nebe volající drzost! Jeho vina se prokázala,“ smetl obhajobu obžalovaného soudce Aleš Novotný.

gevi ( 20. listopadu 2010 16:56 )

Měl schytat doživotí a vůbec, je - li to opravdu sadista. Takový dobytek by se už nikdy neměl dostat mezi lidi. Možná měl zprznit soudcovu ženu nebo dceru.

sakra ( 20. listopadu 2010 11:29 )

Souhlas, je lepší tyto typy utratit jako škodnou!

sween88 ( 19. listopadu 2010 17:40 )

Nemá cenu takovou zvěř živit v kriminále,lepší je rovnou pověsit!!!

hitovka ( 19. listopadu 2010 15:54 )

by mě zajímalo, když se TO o něm vědělo tak dlouho, proč takového sexuálního agresora a sadistu, který se nikdy nezmění, nechají volně pobíhat mezi lidmi? ? ? A ještě s pistolí v ruce?!?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání