Zfetovaný rozřezal přítelkyni před zraky jejího synka (3): Z vězení ho dostala amnestie

Autor: red - 
23. 10. 2016
05:02

Romana Kučerovského, bývalého zápasníka ve volném stylu, alkoholika závislém na toluenu, se lidé báli. V dubnu roku 1984 Kučerovský zničehonic vtrhl do bytu své přítelkyně Jitky V., který sdílela ještě se synem (3), a před jeho zraky mladou ženu ubodal.

Pak chlapci poradil, ať se schová pod přikrývku, a začal tělo »zpracovávat«. Uřízl hlavu, rozpůlil lebku a vyndal z ní mozek. Z těla stahoval kůži a házel ji do kuchyňských kamen. Spálil, co mohl, zbytek těla o váze 22 kilogramů včetně ledvin, jater, plic a dalších vnitřností uložil do kufru a odnesl k řece. Do ní je vysypal.

Poté se vrátil do bytu, který chtěl i s dítětem zapálit. A nebýt sousedů, kteří ho zahnali, učinil by tak. Policisté vraha ještě tentýž den dopadli v jeho bytě, na sobě měl jen dámské punčochové kalhoty a byl umazán krví.

Zatčení se velmi agresivně bránil a až po několika měsících vyslýchání se k vraždě přiznal. Byl odsouzen k 24 letům vězení, trest si ale neodpykal. Jen šest let po spáchání odporné vraždy byl tento šílenec a toxikoman v roce 1990 v rámci amnestie propuštěn.

kadlecova ( 17. dubna 2019 14:01 )

Tak z toho je mi opravdu zle,pro toto nemám omluvu ani pochopení,za tohle provaz!Při čtení se mi opravdu navalovalo.Pamatuji si to,bylo tona Pekařské ale tyhle podrobnosti jsem nevěděla.Pryč od toho,fuj.

escobar2011 ( 19. listopadu 2016 18:07 )

Ani bych se nedivil, kdyby si to ten kluk, kterému zamordoval brutálně mámu a který je už dospělý, si to s ním podobně dnes vyřídil ...

Bystrozraky ( 23. října 2016 16:02 )

Ta dnešní šaškárna je často i k pláči. Teprve uvidíme, další dějství.

Bystrozraky ( 23. října 2016 15:58 )

To teda za to nestálo. Těch mrtvých bylo dost potom co je pustil. Navíc ty ostatní zrůdy si neodpykali spravedlivé tresty. Zrůdný estébácký stát? A čím je náš dnešní stát zrůdný? Doplň si to sám!

Bystrozraky ( 23. října 2016 15:53 )

Havel pustil ještě i jiné ptáčky. Tak například toho hajzla, co zneužil v porodnici v Praze u Apolináře děťátko a potom ho zabil. Tak, tak, tak to bylo. Vzpomínáte?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud