Čtvrtek 25. únor 2021
Svátek slaví Liliana, zítra Dorota
Polojasno 13°C

Starala se o zdraví jiných, nakonec sama podlehla covidu-19: Zdravotní sestřička Anna (†58) zemřela nedlouho po manželovi

Autor: jel - 
22. února 2021
15:22

Obětavá zdravotní sestřička Anna Č. ze slovenské obce Velká Lesná v Prešovském kraji prohrála boj s koronavirem. Stalo se tak krátce poté, co nemoci podlehl také její manžel František (†59). Manželé spolu měli tři syny a jednu dceru. Pro paní Annu truchlí zdravotníci i rodina. 

Jak informoval Nový Čas, kolem Vánoc onemocnění covid-19, které již déle než rok sužuje celý svět, podlehl také manžel paní Anny, František. Statečná zdravotní sestřička podle serveru i přes ztrátu životní lásky věřila, že bude jednou opět šťastná. Pak se však také nakazila zákeřným virem a boj s ním prohrála.

„Nedokážeme si představit žal, který prožívají pozůstalí. Paní Anna pracovala jako sestra v ambulanci praktického lékaře a na ambulanci pohotovostní služby. Čest její památce,“ napsala na své facebookové stránce Slovenská komora sester a porodních asistentek, jejíž členkou paní Anna byla. Pod příspěvkem se k vyjádření soustrasti připojilo více než 200 uživatelů.

„V lednu to bylo přesně 5 let, co jsme se poznali a začala pracovat v naší ambulanci. Neumím si představit lepší sestřičku. Vždy milá, pracovitá a nekonečně trpělivá a laskavá,“ popsala zesnulou Monika. A podobně se vyjádřilo mnoho dalších osob, které měly tu čest s paní Annou pracovat, například pediatr Miroslav Kupec. „Pracovali jsme spolu na pohotovosti. Byla to velmi milá zdravotní sestra!“ uvedl.

 

 

nanometr ( 22. února 2021 20:14 )

Recese, parodie se tomu říká. Nenapadlo mě, že to někdo nepochopí...

nanometr ( 22. února 2021 20:12 )

Ale já si právě z těch *** a pštrosů dělám srandu. To nepoznáš recesi?

profousek3 ( 22. února 2021 18:29 )

Vylidňujte Zemi prostřednictvím organizovaných epidemií
Dr. John Coleman byl zpravodajský důstojník CIA, který napsal knihu nazvanou „Výbor 300“. Vysvětluje v něm, jak tajné společnosti manipulují s vládami, zdravotnictvím, potravinářským průmyslem, médii atd. Tuto knihu lze najít na webových stránkách CIA. Jedním z hlavních cílů mnoha tajných společností, které kontrolují vlády a média, je vylidnit Zemi. Dr. Coleman říká o jejich strategii následující: „Nejméně 4 miliardy zbytečných pojídačů budou odstraněny do roku 2050 prostřednictvím omezených válek a organizovaných epidemií smrtelných rychle působících nemocí .“

Takže jediná naše záchrana vykopat a pozavírat všechny podplacené darebáky ,začít čučkařem Koudelkou ,všechny ty poskoky Bruselu a US.
Konečně začínají silně prosakovat po celém světě infa o "obyčejných" levných ale účinných lécích.
Nebo Izrael a jeho vakcina? A mnoho a mnoho dalších.
A ten sajrajt Pfizer si vopchajte do riti.
Už celý svět ví ,jaké to má otřesné vedlejší účinky,cele starobince hynou po desítkách.

jitulevrtule ( 22. února 2021 18:11 )

Jak muze nekdo
i napsat takovou cynickou hloupost ze nekdo umre s Covidem nebo na Covid !!!! Ono se pozna,na co umreli. Taky nekdo umre s rakovinou nebo na rakovinu?! Tahle to zlehcovali politici. Tak neni treba nesmysl po nich papouskovat!! Lidi nebudte,proboha, tak bezohledni. Mate snad rodice,prarodice!!

nanometr ( 22. února 2021 17:42 )

Ona ani její manžel neumřeli ne covid, ale s covidem. Umřeli by i tak. Covid je výmysl. Vláda jen straší. Je to rýmička nebo to neexistuje vůbec. Hlavně ať už otevřou hospody, chceme normálně chlastat, jak jsme byli zvyklí předtím.

Zobrazit celou diskusi
Další videa