Pondělí 21. září 2020
Svátek slaví Matouš, zítra Darina
Jasno 23°C

Němce trápí šíření koronaviru v masokombinátech. Zaměstnanci se mačkají v ubytovnách

Autor: ČTK - 
22. června 2020
10:25

V posledních týdnech trápí Německo výskyt koronaviru v řadě masokombinátů. Na jatkách firmy Tönnies ve městě Rheda-Wiedenbrück, která jsou jedna z největších v celém Německu, jsou v karanténě všichni zaměstnanci s rodinami (celkem 7000 lidí). Firma i celé odvětví čelí kritice kvůli nevyhovujícím pracovním podmínkám zaměstnanců ze zahraničí, kteří žijí ve stísněných prostorech ve společných ubytovnách.

Dalším lokálním ohniskem v Německu je obytný komplex v dolnosaském Göttingenu, kde úřady nařídily karanténu pro 700 obyvatel. Desítky z nich se ale v sobotu uzavřený komplex pokusily opustit. Střetli se při tom s policisty, z nichž někteří utrpěli zranění. Policejní ostraha byla proto v místě posílena, uvedl v pondělí web BBC.

V Německu přibylo za poslední den 537 potvrzených případů nákazy koronavirem, celkem se tak v zemi od začátku pandemie covidu-19 potvrdilo 190 359 nakažených. Vyplývá to ze statistiky, kterou dnes zveřejnil Institut Roberta Kocha (RKI). Počet úmrtí s covidem-19 se v Německu za den zvýšil o tři na celkových 8885.

Nově potvrzených nakažených za neděli přibylo méně než v sobotu, kdy se koronavirus SARS-CoV-2 nově potvrdil u 687 lidí.

petrolinda ( 22. června 2020 12:21 )

MANIPULÁTOŘI , CO TAK MÍSTO FURT DOKOLA COVIDU ČERSTVÉ ZPRÁVY?? CO TAK STUTGART???

Ňáko mizí záběry a videa hořících domů z US.že by dostali presstituti po šňupáku od ambasády "pánů světa" nebo od vrchního čučkaře Koudelky ? / ten metál co vyfasoval v Langley leští sidolem/ A šup s těmi videi pod kobereček. Taky máte krásné představy ,že by takhle náš policajt srazil vyžraného stodvacetikilového Róóóóma se zlatým řetězem na krku jak na krávu - na zem?? Jen sen-bohužel.

Ve Stutgartu 19 zraněných policistů????

Němčouři- promítněte těm opicím s mobilama staré ukázky z německých ulic před válkou.Jak jste na ulicích mlátili a vraždili židy,ženy tahali za vlasy po zemi a rozbíjeli jste výlohyJUDE obchodů. Třeba dostane opičí stádo strach a vrátí se do pralesa.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud