Ďáblova dcera stráví zbytek života ve vězení: Nejmladší britská vražedkyně přišla o možnost propuštění

Autor: jel - 
2. dubna 2020
20:22

Sharon Carrová (40), přezdívaná ďáblova dcera, strávila většinu života ve vězení za brutální vraždu, kterou spáchala teprve ve svých dvanácti letech. Definitivně přišla o možnost propuštění, a dokonce i o případný přesun do vězení s mírnější ostrahou. Údajně totiž snila o vraždě své spoluvězeňkyně.

V roce 1992 se našlo tělo kadeřnice Katie Rackliffové (†18), která byla bodnuta dvaatřicetkrát  tak zuřivě, že se policie domnívala, že pátrá po dospělém muži. Vražda zůstala dlouhou dobu nevyřešena.

O dva roky později se však Carrová pokusila pobodat jinou školačku v jihovýchodní Anglii, za což byla poslána do nápravného zařízení pro mladistvé. Tam se snažila uškrtit dvě sestry a začala se vychloubat vraždou Katie.

V roce 1997 byla usvědčena z nechutné vraždy a odsouzena na doživotí s tím, že si musí odsedět minimálně 12 let. Tato doba už dávno uplynula, ale Carrová je považována za příliš nebezpečnou. Nebylo vyhověno ani její žádosti o přesun do vězení s nižší ostrahou.

„Carrová inklinuje k vytváření si intenzivních vztahů se ženami, které se promění v násilné fantazie v případě, že jsou zmařeny," řekl podle deníku The Sun soudce Julian Knowles, který zamítl její přesun do věznice s mírnější ostrahou. Dodal, že také zjistili, že chtěla zavraždit jinou spoluvězeňkyni tím, že jí odřízne hlavu a shodí ji ze schodů.

bobou ( 3. dubna 2020 11:10 )

Typická anglická dívka... pihatá a zrzavá...

lapak ( 3. dubna 2020 08:48 )

vykostit hodit zvířatum!!

Citronel ( 2. dubna 2020 22:01 )

S ní bych chtěl být v cele až ji bude třeba 70 let a ona si vzpomene,že bych jí mohl vylízat.Už jenom po tom co jsem si přečetl bych se neodvážil říci ne.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud