Koronavirus v USA zahnal lidi do domů: Nevěstince ale fungují dál

Autor: ČTK, VaB - 
20. března 2020
09:21

Koronavirus zastavil na mnoha místech v USA život. Nevěstince v Nevadě ale v ničem nezahálejí. Své klienty ujišťují, že mají neustále otevřeno. Dodržují i přísnou hygienu a co hodinu si kontrolují teplotu. 

Pandemie koronaviru na mnoha místech Spojených států možná zastavila život, v Nevadě ale místní nevěstince nezahálejí. Ujišťují klienty, že mají stále otevřeno, i když víc než obvykle dbají na osobní hygienu. V době plné obav a stresu by podle nevadských podnikatelů měli mít lidé „k sobě blíže" a měli by udržovat „mezilidské vztahy," informovala agentura Bloomberg. 

V nevěstinci, který nese název Chicken Ranch (Kuřecí farma), si například personál každou hodinu musí umýt ruce a používat dezinfekci. Denně šéf podniku zaměstnankyním kontroluje teplotu. Profesní organizace Nevadské sdružení nevěstinců (NBA) ujistila veřejnost, že i mimo dobu ohrožení zákeřným virem prostitutky procházejí každý týden lékařskou kontrolou.

Nevěstincům NBA doporučila, aby odmítaly klienty přijíždějící z ciziny. Hosté občerstvující se v barech by měli dodržovat dvoumetrový odstup. 

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud