Neděle 10. prosince 2023
Svátek slaví Julie, zítra Dana
Oblačno, déšť se sněhem 3°C

Dávkovač dezinfekce na cucky: V metru Stodůlky ho ukopnul nezodpovědný hejsek. Policie po něm pátrá

Autor: diz - 
19. března 2020
14:09

Jako by nestačil virus, který v Praze řádí. Ještě se k němu musí přidat vandalové. Jeden z nich si totiž vzal na paškál dávkovač na dezinfekci, umístěný ve stanici metra Stodůlky. Kromě finanční škody znemožnil cestujícím dezinfikovat si během jízdy metrem ruce.

Dá se to vůbec pochopit? Takovou otázku si patrně kladou nejen policisté, ale i zaměstnanci dopravního podniku (DPP) či cestující. „Neznámý pachatel kolenem ukopnul dávkovač na dezinfekci. Ten jen pár okamžiků před tím na místo namontovali pracovníci dopravního podniku,“ uvádí mluvčí Policie ČR Jan Daněk.

Video  Nic moc kloudného se asi vejlupkovi hlavou nehonilo, když ve vestibulu metra Stodůlky skopl a zničil dávkovač dezinfekce. Hrozí mu za to pokuta 50 tisíc korun.  - Policie ČR
Video se připravuje ...

Dotyčnému muži za bezmyšlenkovitý čin nyní hrozí pokuta až 50 tisíc korun. „V současné chvíli totožnost muže, který dávkovač poškodil, neznáme a policisté po něm pátrají,“ uvádí mluvčí. Lze tak buď apelovat na známé a příbuzné dotyčného, nebo na jeho samotného, aby se alespoň při zachování elementární slušnosti a rozumného uvažování sám přihlásil na policii.

Deneček ( 19. března 2020 16:45 )

Zfetovaný příznivec pirátů.

gabreta ( 19. března 2020 15:57 )

K čemu je pokuta 50 tis. když to za zmetka zaplatí rodiče? Nechat ho k tý pokutě ještě odpočnout měsíc-dva v chládku!!!

nikolaev ( 19. března 2020 15:55 )

zastřelit a dvakrát!!

Evka4 ( 19. března 2020 15:53 )

Takovému hajzlovi by pomohla řádná gumoléčba. To se ale dneska nesmí, není to demokratické.

jedova11 ( 19. března 2020 15:15 )

Za války by takový z.. dy zastrelili. Dokud nebudou tresty pro takovou lůzu a ignoranty karanteny, budou to dělat furt. Dutý hlavy si vůbec neuvědomují, že ohrožují na životě tisíce lidí

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Články odjinud