Pondělí 18. října 2021
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela
Polojasno 12°C

Epicentrum: Ničivé požáry v Řecku. Jak pomáhají čeští hasiči?

Autor: Markéta Volfová, pah - 
12. srpna 2021
14:45

Už téměř dva týdny pustoší Řecko kvůli enormní vlně veder ničivé požáry. Ty propukly na bezmála šesti stech místech v zemi. Vůbec nejhůř je na tom Peloponéský poloostrov a ostrov Euboia. Oheň spálil velkou část polí a lesů, ale i některá obydlí. Ničivý živel se řada z nich snaží hasit svépomocí. Na pomoc vyrazili mimo jiné i hasiči z Česka. Jak jejich každodenní práce na místě vypadá? Nejen o tom ve čtvrtečním Epicentru hovořil náměstek generálního ředitele hasičského záchranného sboru České republiky, Petr Ošlejšek. 

sasa tu ( 12. srpna 2021 15:37 )

Nesměji se Řecké tragédii ale České HASIČSKÉ dovolené, protože nechápu proč " Borci z Hlučína " dorazili po 40 hodinách - kolech a přestávkách dorazili do Řecka a zapojili se do hašení - přitom za pár hodin pokud pominu naložení a ukotvení VOJENSKÝM leteckým speciálem - by byli na místě ?

Hasičský záchranný sbor a Ministezvěrstvo - by měli veřejnosti představit náklady na cestu této " PLECHOVÉ KAVALÉRIE " českému daňovému poplatníkovi a Já budu mezi prvními který nejen Ministra, ale všechny kompetentní " OBVINÍM " nejen za Zpronevěru, ale i za Porušení povinností při správě cizího majetku § 220 !

Zobrazit celou diskusi
Další videa