Nehoda se stala okolo 19:00. Řidička, která nedala přednost v jízdě, cestovala ve voze se čtyřletou dcerou. Její vůz se srazil s automobilem BMW, které řídil osmnáctiletý muž. S ním cestovali čtyři kamarádi ve věku od 15 do 18 let. „Po střetu byl vůz odhozen a poškodil další čtyři zaparkované automobily,“ řekl Černohorský.

Záchranáři na místě nehody ošetřili sedm zraněných. „Všichni byli při vědomí a mimo přímé ohrožení života. Šest osob bylo následně transportováno do nemocnic, jedna byla po vyšetření ponechána na místě události,“ řekl Humpl. Čtyřiatřicetiletá žena utrpěla poranění hlavy a nohy, jevila známky otřesu mozku. Čtyřleté děvče bylo ošetřeno s poraněním hrudníku. Záchranáři obě zraněné přepravili do ostravské fakultní nemocnice.

„Čtyři chlapci a dívka ve věkovém rozpětí patnáct až osmnáct let, utrpěli lehká či středně těžká poranění. Kromě sedmnáctiletého chlapce, jehož stav nevyžadoval další ošetření, byli všichni po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče předáni v havířovské nemocnici,“ uvedl Humpl.

Video
Video se připravuje ...

Drsná srážka cyklisty a auta na kruhovém objezdu v Opavě. MP Opava