Mějte svého osobního fotografa a kameramana neustále po ruce. Nově vyvinutá sada tří zadních fotoaparátů smartphonu vivo X90 Pro se postará o to, abyste na každém snímku vypadali jednoduše božsky. Fotoaparáty jsou spolu s dalšími senzory stylově poskládané do velkého oka na zadní straně telefonu a před poškrábáním je chrání odolné sklo Corning Gorilla Glass. Díky výrazně vyšší citlivosti na světlo a dokonalejší stabilizaci obrazu pak máte jistotu, že žádná fotka už nikdy nebude rozmazaná nebo příliš tmavá. Kromě vylepšených fotoaparátů je vivo X90 Pro vybaven také speciálním čipem vivo V2, který pracuje s umělou inteligencí a s její pomocí dokáže pořizovat lepší záběry i ve špatných světelných podmínkách.

Autor: vivo Tech GmbH

Všechny tyto vychytávky samozřejmě fungují i při pořizování videa. Smartphone vivo X90 Pro má dokonce speciální noční režim pro nahrávání videa v rozlišení až 4K, se kterými už vám neuteče jediný záběr z večerní oslavy s přáteli nebo noční procházky v přírodě.

Třešničkou na dortu jsou pak doplňkové funkce a další možnosti nastavení fotoaparátu tak, abyste zachytili momentky z dovolené, vykouzlili romantické záběry z procházky při měsíčku nebo vytvořili umělecké fotografie hodné obdivu.

Výjimečně výkonný a vždy připravený

Smartphone vivo X90 Pro ale není jenom skvělý fotograf schovaný v designovém těle. Přináší také neskutečně vysoký výkon podpořený dvěma procesory, takže v pohodě zvládne multitasking více aplikací, plynulé zpracování většího množství dat i náročné mobilní hry. Vylepšený systém chlazení a inovativní konstrukce rámu se pak postarají o optimální teplotu i ve chvíli, kdy váš telefon pojede opravdu naplno.

Díky displeji ze speciálního materiálu účinně redukujícího modré světlo máte jistotu, že vás nebudou bolet oči ani po dlouhém sledování obrazovky. Smartphone vivo X90 Pro je navíc vyladěn tak, aby jeho fotoaparát i displej zachytily a následně zobrazily všechny barvy v jejich nejvěrnější podobě a vy jste si tak můžete užít veškerý multimediální obsah stejně věrně, jako byste jej viděli naživo před sebou.

Splněné přání všech zaneprázdněných uživatelů pak představuje systém nabíjení telefonu, který funguje ve dvou režimech. V rychlém režimu se dostanete na 50 % kapacity baterie už za 8 minut a 10 sekund! O moc pomalejší není ani tzv. vyvážený režim pro každodenní nabíjení, který dokáže baterii zcela nabít za pouhých 29 minut.

Autor: vivo Tech GmbH

Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech.