Zadaptovaný text původní divadelní hry Druhý břeh opatřený novým názvem si vybrala herečka Eva Holubová, pro svou v pořadí druhou režii. Jeho autorce, dlouholeté šéfredaktorce měsíčníku Xantypa a scénáristce Michaele Gübelové, tím udělala velikou radost: „Řekněte, co může být pro autora větším potěšením, než že jeho text znovu ožívá!“ A s ním i Tereza, hlavní postava hry. Na jevišti dostala trojí podobu. Karolína Holubová, Tereza Gübelová a Eva Holubová, jako tři součásti jedné ženy, se spolu dohadují o iluzích a omylech, které si nejmladší neuvědomuje, prostřední nepřizná a nejzralejší velkoryse chápe. Každá má jiné zkušenosti a jiný pohled na svět. A v životě není snadné se rozhodovat mezi citem a rozumem, tím spíš, když vám do něj vstupují osudoví muži v podání Matěje Paprčiaka.

Autor: Jerry Háša, divadlo Studio DVA

Ptáte se, kam se vytratil slibovaný Petr Čtvrtníček? Odpověď zní: nikam, ale více neprozradíme. Přijďte se podívat sami. Věříme, že výsledek bude stát za to. Ne vždycky se totiž podaří sestavit ideální inscenační tým naladěný na stejnou vlnovou délku. Režisérka Eva Holubová měla v tomto případě šťastnou ruku. Jak sama říká, zkoušky ji velice baví a celý inscenační tým považuje za tým snů. Na adresu svých nejmladších spolupracovníků poznamenává Holubová „Nováčkové Kája a Matěj, delší dobu pauzírující Terezka, přinesli do zkoušení nadšení a zvídavost, hravost a radost z hledání,“ a k Petru Čtvrtníčkovi jen dodává: „humor bez hranic a proti tomu něha a citlivé pojetí role.“

Autor: Jerry Háša, divadlo Studio DVA

První reprízy nového nastudování komedie „Mě nezadusíš“ jsou do konce sezóny zcela vyprodány. Už nyní jsou v prodeji vstupenky na podzimní představení, které je možné vybírat pod tímto odkazem.