K čemu se může hodit online půjčka?

Online půjčka je rychlý úvěr, díky kterému si můžete pořídit vysněnou věc dříve, než si na ni naspoříte. Jsou situace, kdy se rychlá finanční pomoc opravdu hodí:

  • Nedoplatky za plyn a elektřinu: Aktuálně většina domácností dostává vyúčtování energií, které po zdražování může dosahovat i několik desítek tisíc korun. Než vyčerpat rodinné rezervy do nuly, je efektivnější zaplatit nedoplatky z jiných zdrojů a postupně dluh umořovat.
  • Výpadek příjmu z rodinného rozpočtu: Krátkodobý výpadek příjmu, například při nemoci, je také možné pokrýt půjčkou.
  • Nečekané větší výdaje: Pokud vám například odejde pračka a potřebujete rychle novou, i zde je půjčka řešením.
  • Při čekání na prémie: Plánujete větší výdaje, ale do třináctého platu je ještě daleko? I tak si můžete s online půjčkou koupit to, co potřebujete. A jednoduše ji celou předčasně uhradíte, až vám prémie přijdou.

Znáte výhody online půjčky?

Online úvěr je již dlouho stálicí mezi finančními nabídkami bank a úvěrových institucí. Jak ukazuje studie, stále více Čechů se zajímá o tuto formu půjčování peněz. Půjčka online je zpravidla klasickou půjčkou na splátky. To znamená, že si půjčíte určitou částku peněz a splatíte částku v dohodnutém termínu v měsíčních splátkách plus úroky. Na rozdíl od standardního úvěru je zde ale minimální doba splatnosti tři měsíce. 

Profitujete také z toho, že o půjčku můžete snadno zažádat z domova. Vše potřebné vyřídíte elektronicky prostřednictvím mobilního telefonu a mailu. Ušetříte si tak cestu do nejbližší pobočky banky a neomezuje vás otevírací doba. Další výhodou je, že obvykle několik minut po podání žádosti obdržíte od poskytovatele informaci, zda se vám půjčku schválit chystá, či ne.

iPhone máte na dosah

V rámci aktuální nabídky ale můžete na půjčce vydělat ještě jedním způsobem. A to soutěží o 3x Apple iPhone 14 Pro. Pokud si aktuálně půjčíte alespoň 70 000 Kč online na cokoli, zařadíte se do slosování. Vzhledem k tomu, že cena tohoto iPhonu se pohybuje kolem 28 000 Kč, je rázem vaše půjčka mnohem menší.