Kytice prozáří každý interiér

Jak nudný by byl život, kdybychom si ho nemohli zpestřit třeba pohledem na pestrobarevnou kytici nejrůznějších kvítků, která nám zútulní byt, chalupu nebo kancelář? Taková květina dokáže zlepšit náladu, a nejen to. Květiny prospívají našemu zdraví a zvyšují výkonnost. Jak je to možné?

  • Květiny v místnosti skvěle pročistí vzduch, pomůžou i při špatném odvětrávání.
  • Částečně redukují hluk.
  • Zvyšují vlhkost vzduchu v místnosti.
  • Filtrují škodlivé látky z prostředí.
  • Povzbuzují kreativitu.
  • Zlepšují imunitu.
  • Podporují vzájemné vztahy.
  • Zvyšují koncentraci a produktivitu.

Slavní milují bohaté kytice

Co si budeme povídat. Bohaté kytice uvázané z nejrůznějších květin zaujmou. A o to jde u květin především. Kytice tvoří jednotlivé kvítky, přírodniny, bodláčí a další zeleň, kterou doplňuje barevná stuha. Ne vždy je ale bohatá kytice tím pravým. Na stolech slavných se objeví i jednoduché aranžmá. Záleží na každém jedinci, co je mu bližší. Jaké květiny patří mezi ty nejoblíbenější?

Autor: Depositphotos.com

Růže nikdy nezklamou

Růže se právem označují jako královny květin. Jsou vznešené a slavnostní. Hodí se pro každou příležitost. Navíc si můžete vybírat z mnoha barev. K mání jsou i žíhané.

Víte, že jsou symbolem lásky a každá barva má svůj význam? Červená symbolizuje vášeň, bílá nevinnost a žlutá přátelství.

Jedna lilie nahradí i tři růže

Lilie si zamilujete na první dobrou. Jejich velké květy omamně voní, navíc vás při správné péči budou těšit opravdu dlouho. Květy rozkvétají jeden po druhém. Jedna lilie nahradí i tři růže.

Víte, že kytici lilií můžete předat nejen osobně, ale také ji poslat prostřednictvím rozvozu květin do měst jako Praha, Ostrava, Brno, Liberec nebo Plzeň?

Santini jsou jednoduché a krásné

Chryzantémy symbolizují přátelství a věčnost. Vybírat můžete z mnoha krásných barev. Kromě klasických květů můžete do kytice nechat zamíchat i chryzantému santini s drobnými kvítky.

Pastelově barevné gerbery

Květiny se žlutým nebo tmavým středem a lístky v některé z jemných pastelových barev. Přesně to jsou gerbery, které vyjadřují upřímnost. Darovat je můžete samostatně nebo jako součást mixovaných květin.