S létem zahradní párty skončit nemusí. Venkovní zábavu si můžete vychutnat i během podzimu, stačí jen mít vhodné vybavení, zastřešení a doplňky. Párty stany seženete v různých provedeních a velikostech, a díky metodě sublimačního potisku je dokonce můžete ozdobit i vzorem vlastního výběru. Připravte se na vše a vaši akci nic nenaruší – ani vítr, ani déšť, takže pokud nenastane přímo vichřice, máte vyhráno.

Autor: Dome

Vybírejte podle počtu hostů

K zastřešení těch největších akcí se často využívají kopulovité stany, které okamžitě upoutají pozornost. Párty stany Dome jsou určeny pro všechny, kteří si libují v netradičních řešeních. Bez problému ustojí silnější vítr a díky vodotěsné polyesterové látce se nemusíte bát ani deště.

Další příjemnou volbou může být párty stan pyramidového tvaru Jehlan Static, který dokáže zastřešit plochu větší než 250 m². Rovněž je vybaven nepromokavou polyesterovou látkou, a pokud jej správně ukotvíte, vydrží nápory větru až do 100 km/h. Výhodou je, že může disponovat větším počtem vchodů, kudy můžou hosté libovolně procházet dovnitř nebo ven.

Autor: Dome

Ať už si vyberete jakkoliv, oba stany snadno přepravíte a smontujete – montáž vám nezabere déle než tři čtvrtě hodiny. Ideální je umístit je na zpevněný podklad, pak budete mít naprostou jistotu, že vydrží i v náročnějších podmínkách.

Připravte se i na chladné počasí

Stan můžete samozřejmě vybavit LED osvětlením, aby zábava mohla trvat až do rána, podlahou, bezpečnostním kotvením, vhodným nábytkem a zátěžemi navíc, ale to na podzimní oslavu nestačí – nezapomeňte se připravit taky na noční pokles teploty.

V obchodech s různými párty doplňky seženete venkovní plynové lampy, které jsou však těžké a zabírají spoustu místa. Jednoduché a účinné řešení představuje například infračervené topení, které jednoduše přimontujete k noze stanu a zapnete do zásuvky. Navíc navodí příjemnou intimní atmosféru a umožní vám strávit víc času s vašimi blízkými. V kombinaci s pevnými bočními plachtami, které mohou fungovat jako částečná tepelná izolace, vytvoříte útulný prostor, kde vám ani vašim hostům nic nebude scházet.

Autor: Dome

Zajistěte dostatek jídla a pití

Kromě párty výbavy člověka nic nezahřeje lépe než teplé jídlo a pití. Svařák, teplá medovina nebo i výborný zázvorový čaj s chutným grilovaným pokrmem jistě uspokojí i ty nejnáročnější hosty. Při správné přípravě mohou být podzimní akce stejně příjemné jako ty letní. A co je ještě lepší, na podzim vás nikde nepřekvapí otravní komáři – ti v tomto období bývají spíše raritou. Možná nakonec usoudíte, že podzimní párty vás baví ještě víc.