Svatební centrum Adina patří k nejvyhledávanějším díky tomu, že poskytuje kompletní svatební služby pod jednou střechou. Nabízí širokou škálu svatebních šatů, včetně pánských obleků, společenských šatů, prstenů, doplňků.  Samozřejmostí jsou i doplňkové služby: kosmetika, líčení, kadeřnictví, svatební agentura, svatební floristika, relaxační centrum. Na trhu působí už od roku 1996, letos oslaví 23. narozeniny. „Firmu jsem založila 6. 6. 1996, šestky jsou šťastná čísla, proto tohle datum. Začínali jsme na dvanácti metrech čtverečních, v kočárkárně, bez telefonního čísla, s pár kousky šatů. Po dvou letech jsme se přestěhovali do Holešovic a za čas do Letňan, kde sídlíme už osmým rokem.  Z dvanácti metrů čtverečních se stalo metrů 1200. Moc jsem totiž toužila dát nevěstám ten „americký sen“, aby měly všechno na jednom místě. Aby si mohly vybírat nejenom z velké škály svatebních šatů, ale aby dostaly i veškeré služby spojené se svatbou. Zkrátka, aby nevěsta nebo ten dotyčný pár nemusel běhat a shánět vše potřebné po celé Praze,“ popisuje zakladatelka a majitelka svatebního centra Adina Marie Nováková s tím, že budoucí snoubenci mohou využít i ostatní firmy, s nimiž spolupracují. „Firmy, které tady máme, jsou prověřené, ve svatební branži na vysoké úrovni, ale zároveň nejde o firmy, které by vás finančně zruinovaly,“ připomíná majitelka. 

Vysněné šaty pro každou

V reprezentativních prostorách salonu Adina vás oslní nepřeberná škála svatebních šatů, které je možné si koupit nebo půjčit. Majitelka je nakupuje po celém světě, dováží svatební šaty i těch nejznámějších světových značek – Atelier Pronovias, Tina Valerdi, Gabbiano, Rara Avis, Milva, Eglantine, Ida Torez. „Tak trošku se snažím hrát si na Baťu, protože v Adině si může nevěsta šaty jak koupit – již od 3000 korun, tak půjčit od 4500 Kč. Zároveň si ale může koupit šaty za sto tisíc a dražší a nejdražší půjčovné se pohybuje kolem 35 tisíc korun. Ceny jsou různé, liší se podle značek. Zásadně se nedržím jednoho brandu a jedné značky, kupuji šaty po celém světě a snažím se sem dovézt co největší výběr. Aby si vybrala jak nevěsta, která má hluboko do kapsy, tak nevěsta s běžnými požadavky, která má na svatbu rozpočet třeba kolem šedesáti tisíc, a samozřejmě i ta, která chce pro sebe to nejluxusnější, co je ve světě nejmódnější, nejdražší, značkové. I to si u nás může pořídit,“ doplňuje majitelka salonu

Velký prostor, velký výběr

Velký prostor je zásadní. „Pro mě je důležité mít tyhle velké prostory i z toho důvodu, že šaty máme řazeny ne podle typu, ale podle velikostí. To znamená, že když přijde nevěsta, která má velikost 36, tak ji maximálně postavíme do dvou míst, zeptáme se, jestli si chce vybírat šaty z bílé nebo champagne barvy. Když ještě neví, tak si vybírá z jedné i z druhé, což je pro ni úplně optimální, a potom teprve začne zkoušet a zjistí, co jí sluší. V dané velikosti jsou šaty v různých cenových kategoriích. Velké prostory zkrátka potřebuji, aby se sem vešla ta široká škála typů šatů – někdo chce jít za princeznu, někdo za vílu, někdo za femme fatale… a aby bylo k mání vše ve všech velikostech, to není legrace to sem poskládat,“ říká s úsměvem Marie Nováková.

Adina oblékla i slavné

Krásné svatební šaty si v Adině půjčilo nebo koupilo již několik tisíc svatebních párů, mezi nimi i známé osobnosti jako například Tereza Maxová, Adéla Gondíková, Tereza Kostková nebo Jolana Voldánová, Agáta Hanychová, Josefína Nesvadbová, Hanka Mašlíková, Tereza Barošová.

TIP redakce

Kdy přijít?

Svatební centrum Adina má otevřeno sedm dní v týdnu a určitě je dobré se objednat. Když jste totiž objednaní, tak máte zajištěno, že budete mít asistentku, která se vám bude věnovat a bude tu jen pro vás. „Důležité je mít už pevný termín svatby, pak zavolat, objednat se, přijít a zkoušet do doby, než  najdete šaty přesně podle svých představ,“ radí Marie Nováková. Salon Adina se bude již tradičně prezentovat i na prestižním veletrhu Svatební dny 2019, který se koná 11. 1. – 12. 1. 2019 ve vysočanském Clarion Congress Hotel Prague.

Nepropásněte výprodej!

Právě v těchto dnech pořádá svatební salon Adina každoroční výprodej všech předloňských a loňských modelů. Vysněný kousek tak můžete získat i za poloviční cenu! Svatební dům najdete na adrese Tupolevova 474, Praha – Letňany. Otevřeno je pondělí  až pátek 10:00–18:00, sobota a neděle 12:00–17:00. Více na
www.svatebni-saty-adina.cz