Dna nemoc (nejen) králů a českých celebrit
Pokud nevíte, co tohle onemocnění znamená, jste buď šťastlivci, nebo jen projevům bolesti kloubů neumíte přiřadit správnou příčinu. Zvýšenému riziku vzniku dny jsou vystaveni ti, kdo jedí mnoho masa a pijí alkohol. Z tohoto důvodu v minulosti získala svoji přezdívku - nemoc králů nebo nemoc bohatých.  Velkým nebezpečím u tohoto onemocnění je, že usazování krystalků kyseliny močové může klouby zcela zničit. Nevratně! Naštěstí dnes již existuje řešení.

Autor: Maxivitalis

Kyselá višeň – účinný prostředek na dnu
Pokud na bolesti kloubů nepomáhají přípravky s vápníkem, kolagenem nebo kyselinou hyaluronovou, je nutné odstranit a rozpustit krystalky kyseliny močové z kloubů. V přírodě existuje celá řada látek, které to dovedou, ale nade vše vynikají dvě. První z nich je kyselá višeň. Enzycol obsahuje extrakt z višní, který si se zánětem v těle dovede poradit až desetkrát lépe než klasický aspirin. To vše díky antokyanům, což jsou antioxidační a protizánětlivé látky, které také dokážou snížit hladinu kyseliny močové v krvi.

Autor: Maxivitalis

Extrakt ze semene celeru odplaví kyselinu močovou z organismu

Druhou významnou složkou přípravku Enzycolu je extrakt ze semene celeru. Ten je silně močopudný a slouží k odplavení kyseliny močové z organismu. Silný extrakt ze semen celeru je vhodný zejména při dně, artritidě a revmatismu. Celer se vždy užíval jako účinné bylinné tonikum. V semenech celeru je obsaženo více než 20 protizánětlivých látek. Dvě látky stojí za povšimnutí. Jednou z nich je apigenin, který má silné protizánětlivé účinky a složka 3-n-butylftalid, která má i zklidňující účinky.

Zakoupíte ZDE na www.maxivitalis.cz!