Jaké značky v drogistických regálech hledat?

Typickými zástupci české kosmetiky je určitě Ryor, Dermacol, Astrid a Saloos. V podstatě každá z nich se specializuje na jiné produkty. Přesvědčete se, že za kosmetiku nemusíte utrácet tisíce! České produkty nabízí špičkovou kvalitu za rozumnou cenu.

Ryor:

Česká rodinná firma specializující se na přírodní kosmetiku. Může se pochlubit používáním velmi moderních a vysoce účinných aktivních látek a do svých výrobků nepoužívá žádné ingredience ze zabitých zvířat nebo extrakty z ohrožených druhů rostlin. V sortimentu Ryoru naleznete zejména produkty na péči o pleť a o tělo. Díky správné péči o pleť můžete předejít tvorbě vrásek či každodennímu používání make – upů a korektorů. Zboží nabízí také v dárkových baleních, což se teď – před Vánoci, určitě může hodit! Po české republice navíc naleznete 3 jejich značkové prodejny, kde vám vyškolený personál ochotně poradí s výběrem produktů a další partnerské prodejny. Ryor je zářným příklad toho, že kvalitní kosmetiku lze pořídit za pár kaček.

Nečekejte na novoroční předsevzetí a dopřejte své pleti kvalitní péči už teď!
Nečekejte na novoroční předsevzetí a dopřejte své pleti kvalitní péči už teď!
Autor: Profimedia

Dermacol:

Symbol české dekorativní kosmetiky. Tato značka začínala svou „kariéru“ ve Filmovém studiu Barrandov. Postupem času se začala zaobírat také výrobou filmových a divadelních líčidel. V její nabídce tedy naleznete zejména dekorativní kosmetiku, ale i sprchové gely, sluneční kosmetiku a produkty na péči o tělo.

Astrid:

Firma na trhu působí už od roku 1847! Při zrodu značky Astrid stál František Prochaska, který si v Celetné ulici otevřel malý obchod s mýdly, které sám vyráběl. V sortimentu Astrid převládají výrobky na péči o pleť, tělo a vlasy. Ale naleznete zde také přípravky na opalování a krémy, které jsou ověřené generacemi našich babiček a maminek.

Saloos:

Český výrobce certifikované přírodní biokosmetiky. Zakládá si na tom, že jejich kosmetika neobsahuje žádný syntetické parfemace, konzervanty a barviva. V jejich nabídce pak převládají kosmetické, sprchové a masážní oleje, balzámy na rty a produkty na péči o pokožku.

Autor: Profimedia.cz

Nesmíme opomenout také na značky jako je Manufaktura a Botanicus, které mají širokou klientelu a pyšní se tím, že podporují tradiční mýdlarenská řemesla.

Dopřejte si tradiční české výrobky, které se mohou pochlubit léty osvědčenou kvalitou. Nadělte je pod stromeček nejen sobě, ale i svým blízkým!

Tipy na vánoční dárky naleznete ZDE!