Pokud si chcete zvýšit částku, kterou si posíláte na své penzijní připojištění, můžete a nevytáhnete přitom paty z domova. Jde to totiž i online!

Krok za krokem: Jak si zvednout částku, kterou si šetříte na penzijku

1. krok

* Zadejte váš stávající penzijní fond, kolik spoříte nyní a váš věk. Tyto informace jsou potřeba k vypočtení naspořených částek a porovnání variant navýšení mezi sebou.

* Dále zadejte telefon a email. Zde si údaje překontrolujte, jelikož na zadaný email vám přijdou podrobné informace. Na daný telefon vás může kontaktovat specialista v případě, že na smlouvě o navýšení , kterou se rozhodnete uzavřít, by byla jakákoliv nejasnost.

* Pokud si z jakýchkoliv důvodů nepřejete být kontaktován, uvedete to na posledním kroku srovnávače v poznámce.

2. krok

* Po potvrzení zadaných údajů se vám zobrazí varianty navýšení a výpočet, o kolik více či méně peněz získáte od státu na příspěvku, daňové úspoře a kolik naspoříte (tato částka je počítána k 60.roku vašeho věku, nejméně však 60 měsíců spoření), což je podle zákona termín kdy můžete vaše peníze bez sankcí vybrat.

3. krok

* Teď už zbývá jen vybrat si konkrétní variantu navýšení. Pokud tak učiníte, na další obrazovce vyplníte údaje potřebné k vyplnění smlouvy. Většina položek je intuitivní a má krátkou nápovědu. Připraveni jsou rovněž experti, kteří Vám případně poradí na telefonu.

* Pokud si s některým údajem nevíte rady, nemusíte ho vyplňovat a doplníte ho až na papírové smlouvě po poradě s expertem na telefonu.

4. krok

* Po vyplnění několika údajů bude připravena smlouva, která bude poslána na vámi zadanou adresu.

* Smlouvu podepíšete a v předpřipravené odpovědní obálce pošlete zpět na předvyplněnou adresu.

* Specialisté smlouvu ještě jednou překontrolují a vyřídí veškerou administrativu s penzijním fondem za vás.

* Navíc vás v případě jakýchkoliv nejasností či vyřizování budou u penzijního fondu zastupovat. Výhodou je, že pokud za vámi stojí silná firma, která pro danou finanční instituci dělá stovky a tisíce smluv, její hlas vždy bude mít větší váhu než hlas jednoho klienta. 

SJEDNEJTE SI PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ ZDE!