Nemáte ještě uzavřené penzijní připojištění? Tak si ho rychle uzavřete! Čas máte jen do konce listopadu. Aby vám »penzijko» začalo platit od 1. 12. 2012, musíte mít na smlouvě nejpozději datum 30. 11. 2012.

Na stránkách http://srovnavac.blesk.cz/ naleznete několik jednoduchých bodů, které když vyplníte, tak se dozvíte, jaký druh připojištění je pro vás nejvhodnější a kolik si během určitého časového období můžete naspořit.

Určitě se nebojte o své osobní údaje! Vše, co vyplníte do dotazníku je přísně tajné a slouží pouze jako podklad pro vytvoření smlouvy na míru, která vám bude zaslána poštou. Vy si ji můžete přečíst, zkontrolovat, probrat s někým fundovaným a teprve poté, co ji podepíšete a zašlete zpátky, začne vaše smlouva nabývat platnost. Tudíž se vyplněním dotazníku k ničemu nezavazujete!

Na stránkách http://srovnavac.blesk.cz/ naleznete i mail a telefonní čísla, na které se můžete v případě nesrovnalostí, nejasností či dotazů obrátit. Proto není nic jednoduššího, než vyplnit pár bodů, které vám níže představíme a následně se už jen těšit z toho, že si budete moci dopřát šťastné, spokojené a především soběstačné stáří bez finanční pomoci třetí osoby.

Autor: Blesk.cz

V kroku číslo 1 vyplňte základní údaje. Např. jestli již máte nějaký stávající penzijní fond, nebo kolik byste chtěli měsíčně šetřit.

 

Autor: Blesk.cz

V druhém kroku můžete porovnat, který penzijní fond pro vás bude ten nejvhodnější.

Autor: Blesk.cz

Ve třetím kroku vyplníte osobní údaje, které jsou nutné pro sestavení smlouvy, která vám bude k podpisu doručena poštou.

Autor: Blesk.cz

Poté, co si vyberete vhodný fond, vyplníte, kolik byste reálně mohli spořit, jak často a způsoby platby.

Autor: Blesk.cz

V předposledním bodě si pečlivě zkontrolujte vyplnění skutečnosti.

Autor: Blesk.cz

No a poslední bod je potvrzení objednávky, která je nezávazná a můžete ji kdykoliv do podpisu smlouvy zrušit.

SJEDNEJTE SI PENZIJNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ ZDE!