Společnost MOL vsadila před několika lety na strategii zaměřenou na perfektní zákaznický servis a v rámci rozrůstání sítě spojené s rekonstrukcemi začala budovat moderní koncept občerstvení Fresh Corner. Čas ukázal, že se jednalo o správný tah, neboť novým přístupem oslovila dle nedávného průzkumu 51 % českých. I proto momentálně otvírá svůj 200. Fresh Corner. Hlavním lákadlem je vedle stravování, které je založeno primárně na čerstvosti ingrediencí a dostupnosti kvalitního jídla v kteroukoli dobu, prvotřídní káva.

Káva patří jednoznačně mezi oblíbený nápoj řidičů a společnost MOL se ji rozhodla ve svých Fresh Cornerech servírovat netradičním způsobem založeným na vzájemné důvěře. Na kávovarech totiž nejsou instalované mincovníky, takže si klient může po zaplacení v hotovosti či kartou na pokladně připravit kávu sám a podle svých preferencí.

S ohledem na zákazníka a jeho potřeby je vystavěna také nabídka teplých jídel. Největším trhákem je pro Čechy stále rychlý a praktický hot dog, který ale Fresh Cornery nabízí v té nejvyšší kvalitě, tedy kvalitní pečivo a párek s nejvyšším obsahem masa. A protože stále vzrůstá poptávka po zdravém způsobu stravování, najdou zákazníci v nabídce i vegetariánské pokrmy. V regálech se pak rozrostla nabídka o raw a proteinové doplňky stravy. Tradiční zákazník si však přijde za každých okolností na své, řízek s bramborovým salátem nebo další české klasiky jsou zde k dispozici 24 hodin denně.

Další klíčovou oblastí, jak co nejvíce podpořit a naplnit zákaznickou zkušenost, je péče o auto, tedy autokosmetika a mytí aut. Každý rok je zrekonstruováno přes 20 mycích stanic, obliba roste zejména u ručních myček, tzv. jet wash. Na několika čerpacích stanicích MOL v Praze je nově k dispozici tzv. „chytré mytí“ s bezplatnou aplikací MOL Wash, při které, pokud nechcete, není nutné opustit vůz.

Společnost MOL tak dává jednoznačně najevo, že je komplexní servisní stanicí, která nabízí svým zákazníkům mnohem více než jen načerpání pohonných hmot. Řidiči zde v kultivovaném a čistém prostředí načerpají energii jak pro své auto, tak pro sebe.

Fotogalerie
5 fotografií

Advertisement