Znáte to, městské popojíždění a neustále čekání v kolonách a zácpách je pro spotřebu pohonných hmot katastrofou. Jízda elektromobilem však znamená výhody a nezanedbatelné úspory. Samozřejmostí je snížení nákladů na provoz díky úsporám za pohonné hmoty. Odpadají i starosti s nabíjením elektromobilu, protože nabíjení u více než 40 veřejných nabíjecích stanic PRE v Praze probíhá bezplatně. PRE navíc nabízí i možnost domácího nabíjení ze zásuvky nebo vybudování vlastního neveřejného nabíjecího bodu za zvýhodněnou cenu.

Jak výkonné jsou nabízené vozy?

O výhodách nabízených typů elektroaut svědčí například zrychlení elektromobilu z 0 na 60 km/h za 4 vteřiny, dále bohatá výbava již v základu (automatická klimatizace Climatronic, hliníková kola, kožený volant, navigační a informační systém CarNet apod.). Řidiče určitě zajímá garantovaný dojezd a ten je od 150 do 190 km na jedno nabití dle typu vozu.

Autor: Pražská energetika, a.s.

Zviditelněte sebe i svou firmu

Provozem elektromobilu získá jeho uživatel bezesporu významnou prestiž. A víte, jak budou obchodní partneři příjemně překvapeni, když přijedete na pracovní schůzku v ECO friendly elektromobilu?

Zapůjčením získáte i mnoho dalších výhod

Zapůjčení elektromobilu od PRE vychází z nejvýhodnějších podmínek na trhu. Výhodné ceny spojené s nadstandardní péčí, samozřejmostí je zpracování nabídky na míru a jako benefit dostanete zapůjčení elektrokola za výhodnou cenu nebo slevu přímo na jeho nákup v půjčovně a prodejně PREkolo.

Autor: Pražská energetika, a.s.

Oblasti čisté mobility se PRE intenzivně věnuje již od roku 2010. Na základě dlouholetých zkušeností z reálného provozu elektromobilů jsou odborníci v PRE připraveni navrhnout všem zájemcům ideální řešení na míru a to včetně výhodného nabíjení z nabíjecích stanic PRE. V této nové službě je PRE velmi flexibilní a poskytuje komplexní přístup včetně poradenství a servisní péče. Nezbývá než přesvědčit se a využít těchto služeb.

Veškeré podrobnosti jsou na stránce www.premobilita.cz.