Tudy ne

Chcete se vyhnout dopravním omezením, zácpám nebo nehodám? Vyzkoušejte aplikaci Tudy ne.
Chcete se vyhnout dopravním omezením, zácpám nebo nehodám? Vyzkoušejte aplikaci Tudy ne. Najdete v ní detailní popis aktuálních prací čerpající nejen z oficiálních údajů, ale i řad uživatelů.

* běží pod operačním systémem Android

Pumpdroid

Kde se dá v okolí nejlevněji natankovat? S tím poradí aplikace Pumpdroid.
Kde se dá v okolí nejlevněji natankovat? S tím poradí aplikace Pumpdroid. Než se vydáte na některou z pump, zkontrolujte, jak staré jsou údaje o cenách, sumy totiž zadávají sami uživatelé. Sami je můžete i přepsat.

* běží pod operačním systémem Android

Autoškola

Aplikace Autoškola umí vytvořit virtuální test otázek z autoškoly, který musíte ve stanoveném čase splnit, a následně jej vyhodnotí.
Aplikace umí vytvořit virtuální test otázek z autoškoly, který musíte ve stanoveném čase splnit, a následně jej vyhodnotí. Uživatel si může také procvičovat otázky, v nichž nejvíce chyboval.

* běží pod operačním systémem Android/iOS

Bodový systém

Do aplikace jednoduše zadáte, že jste jeli 59 na padesátce a dozvíte se, jak jste na tom a jaká pokuta hrozí.
Dostali jste pokutu a zajímáte se, co to znamená pro váš bodový účet? Do aplikace jednoduše zadáte, že jste jeli 59 na padesátce a dozvíte se, jak jste na tom a jaká pokuta hrozí. Hodit se může i seznam míst, kde lze prověřit bodové konto, kde získáte tříbodový odpustek.

* běží pod operačním systémem Android/iOS

DailyRoads Voyager

Chcete mít kvůli pojišťovně nebo policii videozáznam jízdy jako z černé skříňky? Stačí vám mobil.
Chcete mít kvůli pojišťovně nebo policii videozáznam jízdy jako z černé skříňky? Stačí vám mobil. Výhodou je často kvalitnější záznam obrazu a navíc GPS. My máme nejlepší zkušenost s aplikací DailyRoads Voyager. Umí nahrávat ve smyčce ve velkém rozlišení.

* běží pod operačním systémem Android

Navier HUD

Také byste chtěli mít u svého auta systém promítání rychlosti na čelní sklo? S aplikací Navier HUD to není problém.
Také byste chtěli mít u svého auta systém promítání rychlosti na čelní sklo? S aplikací Navier HUD to není problém. Stačí mobil položit pod sklo a spustit. Funguje celkem spolehlivě, tedy jestliže na sklo zpříma nesvítí sluníčko. Součástí aplikace je i hlasová navigace.

* běží pod operačním systémem Android

OBD Bluetooth + aplikace

Vypouštěné emise, aktuální spotřeba, otáčkoměr nebo zrychlení z nuly na sto. Všechno tohle a ještě mnohem více dokážou zjistit desítky aplikací, musíte si ale koupit bluetooth modul
Vypouštěné emise, aktuální spotřeba, otáčkoměr nebo zrychlení z nuly na sto. Všechno tohle a ještě mnohem více dokážou zjistit desítky aplikací nejen pro iOS, ale i Android. Má to ale háček - musíte zakoupit bluetooth modul, který zapojíte do OBD zásuvky vašeho vozu. Ten se dá pořídit za cenu od dvou stovek.

* běží pod operačním systémem iOS/Android

mParkování

Něco pro Pražáky: Najděte nejbližší zónu pro nerezidenty pomocí aplikace. Ta spolupracuje s GPS, díky čemuž přesně určí vaši polohu na mapě.
A teď něco pro řidiče v Praze. Určitě se vám to stalo také - přijíždíte do divadla nebo kina na poslední chvíli, když zjistíte, že je okolí zamořeno terorem modrých čar. Co s tím? Najděte nejbližší zónu pro nerezidenty pomocí aplikace. Ta spolupracuje s GPS, díky čemuž přesně určí vaši polohu na mapě. Zároveň umí zobrazit obsazenost blízkých parkovišť P + R i záběry z pouličních kamer.

* běží pod operačním systémem Android/iOS

iKiosk

Pokud vlastníte iPhone nebo iPad , můžete si na něm v klidu přečíst nejen nejnovější, ale i starší vydání Světa motorů.
Pokud vlastníte iPhone nebo iPad , můžete si na něm v klidu přečíst nejen nejnovější, ale i starší vydání Světa motorů. Stačí stáhnout aplikaci kiosk, přes kterou zakoupíte i ostatní časopisy a deníky z našeho vydavatelství. Svět motorů pro Apple vyjde na 0,89 eura, prvních 25 dnů jej však můžete číst bezplatně!

* běží pod operačním systémem Android/iOS

Waze

Podobně jako Tudy ne funguje i prográmek Waze. Zobrazuje ale i dopravní zácpy podle toho, jak pomalu se uživatelé po mapě pohybují.
Podobně jako Tudy ne funguje i prográmek Waze. Zobrazuje ale i dopravní zácpy podle toho, jak pomalu se uživatelé po mapě pohybují. Podobně pracují i nejnovější Google mapy. Navíc můžete napsat neznámému uživateli, který jede stejnou cestou.

* běží pod operačním systémem Android/iOS

Car Logbook

Jakou spotřebu má vaše auto a kolik stojí kilometr jízdy? Odpověď na tuto otázku hledejte v aplikaci Car Logbook.
Jakou spotřebu má vaše auto a kolik stojí kilometr jízdy? Odpověď na tuto otázku hledejte v aplikaci Car Logbook. Ovládání je jednoduché a nechybějí ani grafy zobrazující vývoj spotřeby nebo podíl jednotlivých servisních prací na celkových nákladech.

* běží pod operačním systémem iOS

TIP navíc: Pojišťovny

Minulý rok jako by se roztrhl pytel s aplikacemi pojišťoven. Nabízejí například možnost prodloužení smlouvy, rady při cestách do zahraničí nebo pomoc po nehodě a následné řešení pojistné události. Vybírejte podle toho, u které pojišťovny máte uzavřenou smlouvu.

* běží pod operačním systémem iOS/Android

Materiál připraven ve spolupráci se Světem motorů 

Fotogalerie
11 fotografií