Vyplatí se pořídit si do auta černou skříňku v podobě speciální videokamery, která zaznamenává vaši jízdu a tedy i průběh případné nehody. Připevníte ji na čelní sklo podobně jako třeba navigaci a kamera bude natáčet to, co vidíte i vy. Že je to drahý špás? Kdepak, v e-shopu Sportnanetu.cz pořídíte i ty velmi kvalitní za pár korun! Většina z nich je navíc univerzální, můžete je použít i jako klasickou videokameru.

Náš tip: Přenosná kamera do auta FULL HD F-900LHD

Tato přenosná kamera do auta Full HD je profi špičkové řešení pro náročné uživatele a profesionály. Kamera do auta FULL HD vám poskytne především kvalitní obraz Full HD ve vysokém rozlišení i za špatných světelných podmínek.  Kamera do auta FULL HD  F-900LHD má vyšší rozlišení a kvalitnější obraz oproti levným kamerám, což ve výsledku umožňuje snadno v nahraném záznamu nalézt požadovanou sekvenci i identifikovat SPZ vozidel nebo obličeje osob.

Aby nedošlo k ukončení nahrávání záznamu v okamžiku naplnění kapacity SD karty, je kamera do auta vybavena funkcí tzv. smyčkového nahrávání, kdy se v nastaveném intervalu přemazávají starší data.

Fotogalerie
3 fotografie