Utrácení mám ještě před sebou

První majitelkou 50 tisíc se v jarním Trháku stala pravidelná čtenářka Jitka Rymešová (72) z Hradce Králové. Z výhry byla o to víc překvapená, protože prý přehlédla, že se hraje o takovou částku. Pro symbolický šek si přijela přímo do redakce Blesku.

„Pořád jsem se přiblble usmívala, všichni na mě koukali a říkali si, že se mi muselo něco hezkého přihodit,“ svěřila se během předávání šeku. Část peněz chtěla věnovat na oslavu dcery a jejího manžela, zbytek hodlala utratit v lázních. „Pak ale přišel koronavirus a plány jsem musela změnit. Už nejsem nejmladší a bála jsem se,“ řekla Jitka, která se těší alespoň z toho, že má utrácení stále před sebou. „Až přijde správná chvíle, určitě do lázní vyrazím,“ dodala šťastná výherkyně.

Jitka Rymešová (71) vyhrála v DENNÍ HŘE 50 tisíc korun.
Jitka Rymešová (71) vyhrála v DENNÍ HŘE 50 tisíc korun.
Autor: Mária Rušinová

Užívá si s manželkou bublinky

Hravost se vyplatila také Josefu Hejlovi (74) z Kolína. Výhra přišla těsně po jeho narozeninách a nenechal si ji jen pro sebe. Rozdělil se s dětmi, a na zahradu si navíc pořídil perličkovou koupel.

Jsem hravý typ a rád soutěžím. Polovinou padesátitisícové výhry jsem podělil děti a vnoučata. Za tu druhou jsme si s manželkou na zahradu koupili vířivku a bylo po penězích,“ svěřil se Josef. Dřív měl na zahradě bazén, ale když si soused bublinky vychvaloval, na nic nečekal. „Se ženou jsme už starší, tak jsme si řekli, že si ji koupíme taky. Je to paráda, vodu můžu navíc vyhřát až na 40 stupňů, tak se využije i v zimě,“ pochvaluje si.

Josef Hejl vyhrál v Trháku 50 tisíc!
Josef Hejl vyhrál v Trháku 50 tisíc!
Autor: Dan Černovský

Peníze vložila do bydlení

Štěstěna přála hned dvakrát Jaroslavě Zbořilové (76) z Olomouce. Po desetitisícové výhře zkusila štěstí znovu a »trhla« hlavní výhru 50 tisíc. Peníze ji prý tak trochu zachránily před domovem s pečovatelskou službou.

„Stále jsem z toho celá roztřesená. Je to paráda, prostě paráda,“ neskrývala radost Jaroslava. Po smrti partnera totiž plánovala jít do domova s pečovatelskou službou. Jenže tam měli plno, a když přišla výhra, na obzoru se objevilo řešení. „Peníze dáme do bydlení. Vnučka bude žádat o hypotéku. Přispěji jí a budeme to mít dohromady,“ řekla. Až si vnučka vyřídí hypotéku, v bytě 3+1 bude prý bydlet s ní. Původním povoláním učitelka čte Blesk pravidelně. „Mám ho objednaný a chodí mi do schránky. Mám ty noviny hrozně ráda.“

Šťastná výherkyně s redaktorem Blesku.
Šťastná výherkyně s redaktorem Blesku.
Autor: Martin Pekárek, archiv Blesku

Jak hrát

Od pátku 11. září do neděle 11. října 2020. Denně bude na titulní straně Blesku nebo Nedělního Blesku vlepen hrací kupón hry TRHÁK.  Odtrhněte a hned víte, zda jste vyhráli. Jde až o 50 tisíc na ruku! S kuponem se také můžete zapojit do Denní hry.

O co se hraje?!

TRHÁK

Finanční výhry v celkové hodnotě téměř 3 miliony. 

Další výhry (slevy na nákup, slevové kupony, slevy na jízdné, kredit, datové balíčky…) v celkové hodnotě 475 milionů.

DENNÍ HRA TRHÁKU 

Celkem 460 tisíc na ruku. 

Bonusový kredit, dárkové poukazy a karty v hodnotě 70 tisíc.

Fotogalerie
3 fotografie