„Musím říci, že jsme téměř propásli telefonní hovor se zprávou o výhře. Cizí čísla totiž moc nezvedám. Ale když to zvonilo dlouho, tak jsem si nakonec řekl, zkusím to a zvednu ho,“ říká s úsměvem pan Bohumil. Ten celý život pracoval jako technik v ČSAD. 

Manželé Vavrečkovi si kupují Blesk od jeho vzniku. A nevynechali téměř žádnou ze soutěží, které na stránkách vycházely. „Když jsme už něco vyhráli, tak to byly jen drobné. Tak velká výhra se nám ještě nepodařila,“ říká pan Bohumil. A přišla v pravou chvíli. Oslavy narozenin s velkou rodinou nejsou zadarmo. Proto peníze půjdou na pokrytí jejich nákladů. „Máme dva syny, sedm vnoučat a jedno pravnouče. Na oslavě mých narozenin nás bylo osmnáct v restauraci. Takhle jsme slavili poprvé, napekla jsem koláče. Bylo to moc pěkné,“ dodává paní Eva. Manželovy narozeniny oslavili včera, tak jako vždy u nich doma.

„Děti o výhře neví, prozradíme jim to až na oslavě,“ říkali předem s nemizejícím úsměvem vitální manželé Vavrečkovi. Teď už se v případě Vavrečkových jeví jako další výzva vyhrát v Trháku Blesku ještě vyšší cenu – novou sumu v DENNÍ HŘE 50 000 korun. Tahle myšlenka už oba opravdu rozesmála. „Stát se ale může všechno. Když už teď máme to štěstí, nemuseli bychom se už tolik divit,“ dodali Vavrečkovi.

Fotogalerie
2 fotografie