„Já že jsem vyhrála? To není možné? Pokud to není vtip, tak mám obrovskou radost,“ reagovala šťastná výherkyně na radostnou zprávu.

„Trhák jsem hrála denně už při minulé hře a nic a teď jsem to zkusila znovu. Někdy se štěstí zkrátka unaví a... Teď už vím, že s Bleskem se opravdu vyhrává,“ řekla šťastná seniorka Soňa Trachtová z Novosedel nad Nežárkou, která si Blesk kupuje každý den ráno v obchodě.

Čte i sport

„Čtu v něm skoro všechno. Mám ráda sport, tak ten, pak rady do domácnosti, případy pro ombudsmana, také příběhy i recepty. Jen tu politiku přelétnu očima. Hašteření politiků mě nezajímá,“ dodala vitální důchodkyně. Místo aby si užívala zaslouženého odpočinku, chodí ještě vypomáhat do zahradnictví. „Práce na zahradě, kytičky a sbírání hub je mojí velkou vášní. Navíc jsem ráda mezi lidmi,“ dodala.

Příjemná změna

Za celý život má prý za sebou jen pár výher, byly ale řádově ve stokorunách. Deset tisíc je příjemná změna. „Přítel mi hned blahopřál. Takové peníze se hodí. Na ulici je nenajdu. Blíží se Vánoce, mohla bych to použít na dárky. Ráda bych i novou televizi, a taky mě čeká zaplacení pronájmu zahrádky,“ vypočítává, na co vše by je použila.