Sobota 15. května 2021
Svátek slaví Žofie, zítra Přemysl
Oblačno, déšť 16°C

Startuje soutěž Blesk Trhák! Hraje se o výhry za 14 milionů!

/
 • Výherci minulého kola soutěže Trhák
  10. září 2019 ● 08:57

  Koupili si Blesk, na titulní stránce odtrhli kupon, zkusili štěstí v Denní hře a vyšlo jim to! 10 tisíc bylo doma! Řeč je o výhercích z jarního Trháku. Od pátku 13. 9. ale Trhák začíná znovu. A hraje se o výhry za 14 milionů korun a desítky milionů ve slevách! 

 • 1.

  Filmový tábor pro tři sestry!

  Nezapomenutelný zážitek přinesla výhra deseti tisíc korun sestrám Kateřině (9), Magdaleně (12) a Pavlíně (14) Pěnčíkovým z Morkovic-Slížan na Kroměřížsku. Díky ní mohly všechny o prázdninách jet na filmařský tábor.

   

  „Něco jsme tedy ještě doplatili, ale hlavně díky té výhře jsme to holkám mohli dopřát,“ prozradila za celou rodinu výherkyně, maminka Jaroslava Pěnčíková (48). „Bylo to náramné, úžasné, prostě dokonalé. Moc jsme si to všechny tři užily,“ řekly Blesku sestry. Na táboře prý pracovaly na natáčení dvou balad podle Kytice Karla Jaromíra Erbena. „Byla to super zábava. Ale film jsme ještě neviděly, na ten pojedeme až na konci září do Prahy,“ prozradily slečny Pěnčíkovy a pochlubily se, že dvě starší mimo jiné ve filmu dokonce hrají (mrtvoly) a nejmladší klade květiny na hrob.


  „Já jsem strašně moc ráda, že jsme všechny ženský Pěnčíkovy ještě s babičkou Trhák hrály a že holky mají takový úžasný zážitek. Fakt to poctivé kupování Blesku a trhání a posílání kódů stálo za to,“ prozradila maminka Pěnčíková a dodala: „Samozřejmě, jestli se bude hrát zase, půjdeme do toho znovu.“

 • 2.

  Zdeňka (55) si vyhrála sporák

  S Bleskem hraje Zdeňka Rucká (55) z Příbrami pokaždé, jakmile se objeví nějaká soutěž. Jenže štěstí se na ni usmálo až v Trháku. „Hned jsem věděla, že si za výhru pět tisíc korun v Electro Worldu koupím nový sporák, a to jsem taky udělala,“ vysvětluje spokojená výherkyně. „Vařím na něm denně, přes týden jen pro sebe a manžela a o víkendu pro celou rodinu,“ dodala. „Štěstí budu pokoušet i nadále, když už to jednou vyšlo!“ směje se.

 • 3.

  Petr (64) bude hrát zase!

  Blesk kupuje mechanik trolejbusů Petr Kouřil (64) z brněnského Králova Pole od prvního dne, kdy začal vycházet. Pokoušet štěstí mělo smysl, »trhl« si totiž výhru 10 tisíc korun! „Perfektně se nám to hodilo, právě jsme předělávali kuchyň, takže výhra padla právě na její přestavbu. Rozhodně se to vyplatilo, dobře to dopadlo,“ pochvaluje si výherce. „Od pátku samozřejmě hraju znova, jak jinak,“ dodal.

 • 4.

  Marie (67) vyrazila do Tuniska

  Na výhry v soutěžích Marie Celundová (67) z Heřmanova Městce nikdy nevěřila, tedy dokud nezkusila štěstí s Trhákem v Blesku! A hned se to vyplatilo… Trhla si totiž rovnou deset tisíc korun! O tom, co s penězi dělat, vůbec nezapochybovala, už v tu chvíli totiž věděla, že se chce podívat do Tuniska. „Skvěle se to tehdy šiklo,“ pochvalovala si. „Že v pátek začíná další kolo? Jdu do toho,“ tvrdí rozhodně seniorka.

 • 5.

  Jiří (68) potěšil manželku

  Blesk čte bývalý seřizovač Jiří Šemberk (68) z Boleslavi denně. „Výhra pět tisíc korun nás moc potěšila, protože štěstí jsem zkoušel pravidelně,“ vysvětlil s tím, že radost jemu i manželce Heleně (60) udělaly nový sodastream a kuchyňský robot, které si z výhry poukazu do Electro Worldu pořídili. „Od pátku hraju zase,“ potvrdil spokojený výherce.

Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy